• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Efatur’dan mega bir yatırım daha: 50 Sultan Comfort

24 Mayıs 2017
Efatur’dan mega bir yatırım daha: 50 Sultan Comfort

OTOKAR, 2017’nin en büyük filo satışını Efatur’a yaptı. 50 adet Sultan Comfort’un teslimatında konuşan Efatur Başkanı Tunç, sunduğu üst düzey konforuyla Sultan’ı tercih ettiklerini söyledi.

KOÇ’un Türkiye otomotivindeki güçlü markası Otokar, segmendinin en çok tutulan modellerinden birisi olan ve bugüne kadar 20 binin üzerinde satılan Sultan ile küçük otobüs pazarındaki etkinliğini daha da artırıyor. Şirket, son olarak yolcu taşımacılığı sektörünün 41 yıllık dev markası Afetur’a tam 50 adet Sultan Comfort satışı gerçekleştirdi. Otokar’ın 2017 yılındaki en büyük küçük otobüs teslimatı dolayısıyla bir tören düzenlendi.

 

Otokar’dan çok memnunuz

Törende konuşan Efatur Yönetim Kurulu Başkanı Emin Altunç, sahip oldukları nitelikli insan kaynağı ile 1976’dan günümüze, iş hayatındaki profesyonellerden Türkiye’nin geleceği olan öğrencilere kadar her gün, binlerce kişiyi güvenle taşıdıklarını ifade ederek, “Toplu taşıma ve turizm alanında insana verdiğimiz değer ve çevreyi korumayı esas alan prensiplerimizle 41 yıldır sektörde öncü ve başarılı çalışmalara imza attık.

Otokar, 10 yıldır çalıştığımız, güvendiğimiz bir marka. Ürettiği araçların kalitesi, satış sonrası hizmetleri, şoför ve yolcusuna sunduğu üst düzey konfor ile Otokar tercih ettiğimiz bir marka. Büyük bir bölümü Otokar’dan oluşan modern araç filomuzu güçlendirdiğimiz 50 adetlik Sultan Comfort otobüslerini, personel taşımacılığında kullanacağız” şeklinde konuştu.

 

2017’nin en büyük teslimatı

Teslimat töreninde Efatur ile uzun yıllardır süren iş birliğinin, 2017 yılının en büyük teslimatı ile devam etmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül ise “Otomotiv alanında Türkiye’nin en başarılı Ar-Ge merkezlerinden birine sahibiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına daha uygun ürünler geliştirmemizi ve daha hızlı adımlar atmamızı sağlıyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa başta olmak üzere 40’tan fazla ülkede tercih edilen otobüslerimiz ile her gün milyonlarca yolcuya üst düzey konfor sunuyoruz. Sektörde yenilikçi hizmet anlayışı ile büyümesini sürdüren Efatur’un bir kez daha Otokar’ı tercih etmesinden büyük bir mutluluk duyduk. Turizm sektörü için özel donanımlarla üretilen Sultan Comfort’un Efatur’a hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Efatur Kurtköy tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde; Efatur Yönetim Kurulu Başkanı Emin Altunç, Genel Koordinatör Kayhan Yılmazer, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun, Otokar Bayii Çavuşoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kerim Civelek, Genel Müdür Rüştü Başargan ve Bölge Satış Müdürü Fatih Demirel hazır bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."