• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Edirneli de ISUZU konforuyla tanıştı

5 Ekim 2016
Edirneli de ISUZU konforuyla tanıştı

50 ADET ENGELSİZ OTOBÜS, TÖRENLE TESLİM EDİLDİ

Anadolu ISUZU peş peşe gerçekleştirdiği ‘mega’ teslimatlarla otobüs pazarını hareketlendirdi. ISUZU, son olarak Edirne ulaşımında kullanılmak üzere ETUS’a 50 adet engelsiz otobüs teslimatı yaptı.

BURSA ulaşımında kullanılmak üzere önceki hafta toplu taşımacılara 63 adet otobüs teslimatı gerçekleştiren Türkiye otomotivinin dev markası Anadolu ISUZU, geçtiğimiz hafta da yapılan anlaşma gereği Edirne’ye 50 otobüslük bir filo teslimatı yaptı.

Avrupa Birliği normlarına uygun engelli erişimli otobüslerin teslimatı dolayısıyla görkemli bir tören düzenlendi. Otobüsler ISUZU Bayii ÇETAŞ Otomotiv aracılığıyla gerçekleşti.

 

Şiarımız: Kaliteli ve güvenli ulaşım

Şölene dönüşen teslimatta ilk olarak kürsüye çıkan ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, halka kaliteli ve güvenli ulaşım sağlama gayretinde olan bir kooperatif olduklarını belirtti. Giyik, şunları söyledi: “Yolcularımızın konforunun yanı sıra güvenliklerini ve huzurlu yolculuk yapabilmelerini daha çok önemsiyoruz. Yolcularımız tarafından da büyük beğeni toplayan araçlarımızla seyahat eden vatandaşlarımızdan tek isteğimiz en küçük bir olumsuz durumda bizleri haberdar etmeleridir. Amacımız 50 yıldır ekmeğini yediğimiz, çoluk çocuğumuza götürdüğümüz rızkımızı temin etmemize vesile olan Edirne halkına en güzel hizmeti vermektir”…

 

Edirne’de laf değil iş üretiliyor

Daha sonra kürsüye çıkan Anadolu ISUZU Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay da, “Projeye nazar değmesin” diyerek şunları söyledi: “Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Zor dönemde konuşmak değil hepimize iş yapmak düşüyor. Biz Anadolu ISUZU olarak, üretime devam edişimizle, yurtdışına ihracatımızla bu dönemeçten mümkün olduğunca az zararla geçmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yeni ekmek kapıları açılmalı. Dünyanın en kolay işi dert yanmak, en zor işi de iş yapmaktır. ETUS Projesi başladığında bu kürsüden konuşmuş, Türkiye’nin en iyi organizasyonlarından biri inşallah devam eder demiştim. Gelinen noktada gerçekten buna inanmış olan Belediye Başkanı ve üyeler var. Geleceğe doğru gelişerek devam edeceğini görüyoruz. Burası laf yapmıyor, iş yapıyor. Ayrıca Edirne çok güzel bir şehir ve toplu ulaşımda Türkiye’de öncülük eden bir şehir. Projeye nazar değmesin. Otobüs sektörüyle ilgili bilgi vermek gerekirse, Türk otobüs endüstrisi Avrupa’nın bir numarası. Güzel projede bize görev verdiğiniz; bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

 

Edirne ulaşımda ‘ilk’lerin adresi

Son olarak konuşan Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne toplu ulaşım sistemi için yeni bir başlangıç gerçekleştirdiklerini belirterek, “Edirne Londra’dan önce toplu ulaşımda 24 saat kesintisiz hizmete geçti” dedi. Gürkan, sözlerini şöyle tamamladı:

Türkiye’de birçok konuda olduğu gibi iki tane ilki yaptık. Tekerlekli ulaşımda mesafeye göre fiyatlandırmayı ilk biz yaptık. 18 noktada başlattık süreci izliyoruz ve süreçte arttıracağız. Türkiye’de yine ilk defa gece 00.00’dan sonra sabaha kadar yani 24 saat esası ile toplu ulaşımı başlattık. 8 Ağustos’ta uygulamayı başlattık ve bir hafta sonra Londra tarihinde ilk defa metronun iki hattını sabaha kadar açık tutma kararı aldı. Medeniyetin beşiği İngilizler çok övünür ya Edirne Londra’dan önce toplu ulaşımda 24 saat kesintisiz hizmete geçti. Vatandaş artık şikâyeti varsa doğrudan whatsapp hattından iletiyor ve bunu çok önemsiyorum. Yolunuz açık olsun. Yeni araçlarımızın halkımıza kazasız belasız daha konforlu hizmet vermesini temenni ediyorum.”

Gerçekleştirilen teslimat törenine, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, Anadolu ISUZU Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay ve üst düzey yöneticileri, ISUZU ÇETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Taşar, Edirne milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, oda ve borsa başkanları, siyasi partilerin yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek başkanları ile çok sayıda Edirneli vatandaş katıldı.

isuzu-edirne2 isuzu-edirne6 isuzu-edirne3

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."