• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

EBOD, vekilden destek sözü aldı

2 Temmuz 2018
EBOD, vekilden destek sözü aldı

Seçim çalışmaları sırasında her kesime dokunan Necip Nasır, Ak Parti’den İzmir Milletvekili seçilerek, Meclis’e girdi. EBOD’u da ziyaret eden Nasır; sorunları dinlemiş ve seçilmesi durumunda sektöre destek vereceğini dile getirmişti.

TÜRKİYE, 24 Haziran’da tarihi bir seçim yaptı. ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bu ilk seçimi için, partiler ve adaylar hummalı çalışmalar yürüttü. Dikkat çeken isimlerden birisi de Ak Parti İzmir milletvekili adayı Necip Nasır’dı…

Nasır, seçim öncesi her kesime dokunup, onları dinledi ve seçilmesi durumunda yapılacakları anlattı. Necip Nasır, bu çerçevede Ege bölgesi Otobüsçüler Derneği’nin (EBOD) İzmir Otogarı’ndaki merkezini de ziyaret etmişti. Dernek Başkanı Serdar Gerilakan, Başkan Yardımcısı Remzi Şen, yönetim kurulu üyeleri ve otogar esnafının da hazır bulunduğu ziyaret, son derece sıcak ve verimli geçmişti.

Sektörün İzmir özelinde ve genelinde yaşadığı sıkıntılar konusunda EBOD Başkanı Gerilakan’dan kısa bir brifing alan Necip Nasır, seçilmesi durumunda gerekli her türlü desteği vereceğini söylemişti. Nasır, Ak Parti’den İzmir Milletvekili olarak Meclis’e girdi. EBOD Başkanı Serdar Gerilakan, kendisine görevinde başarılar dileyerek, tüm milletvekillerinin Nasır’ı örnek alarak, otobüs sektörüne dokunması gerektiğinin altını çizdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN