• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

EBOD: Kazanılmış haklarımız gasp edilemez!

6 Mart 2017
EBOD: Kazanılmış haklarımız gasp edilemez!

İZMİR Otogarı’nın işleticisi İZOTAŞ, ‘esin kaynağı’ nedir bilinmez ama; durduk yere 70 lira olan aylık aidatı tam 700 liraya çıkardı. Bununla da yetinmedi, otogarın gerçek sahiplerinden aylık 70 lira da abonman ücreti almaya başladı. Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği (EBOD), bu haksızlığa ‘dur’ demek üzere harekete geçti. Dernek Başkanı Serdar Gerilakan, konuyu İstanbul’daki TOFED toplantısında dile getirerek, federasyondan destek talep etti. EBOD heyeti, geçen hafta da konuyu Kara Ulaştırma İzmir Bölge Müdürü Ömer Tekin ile görüştü. İZOTAŞ’ın yaptığının, ‘15 yıllık hakkın gaspı’ olduğunu dile getiren Başkan Serdar Gerilakan, bu haksızlığın ortadan kaldırılması için, hukuksal çerçevede her türlü girişimi yapacaklarını ifade etti.

Bölge Müdürü Ömer Tekin’e yapılan ziyarette şu isimler yer aldı: EBOD Başkanı Serdar Gerilakan, Başkan Vekili Remzi Şen, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Ulusoy ve Ahmet Peköz…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."