• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Düzce’de 1 Aralık itibariyle ‘Plaka Tahdidi’ yürürlüğü girecek

10 Ekim 2016
Düzce’de 1 Aralık itibariyle ‘Plaka Tahdidi’ yürürlüğü girecek

DÜZCE Belediyesi, öğrenci ve personel servislerine (S) plaka tahdidi verilmesi yönündeki çalışmalarını sürdürüyor. Ulaştırma Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, tahdit için S Plaka hak sahiplerinden ve meslek odalarından konuya ilişkin gelen taleplerin değerlendirildiği belirtildi.

Meclis gündemine de alınan konuya ilişkin şu görüşlere yer verildi: “10 Temmuz tarihinde plaka tahsisi uygulamasına başlanılmış olup, zaman içinde S plaka tahdidi uygulamasına geçileceği kararı alınmıştı. S plaka tahsisi uygulaması sürecinde, S plaka hak sahiplerinden ve ilgili meslek odalarından S plaka tahdidine geçilmesi yönünde de yoğun talepler gelmektedir.

İlçe ve belde belediyeleriyle yapılan toplantıda S plaka tahdidi uygulamasına 1 Aralık 2016 tarihinde geçilmesi, plaka tahdidi uygulamasına geçiş için Düzce belediyesince gerekli çalışmaların yapılması kararı alınmıştır.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."