• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Dünya otomotivinin kalbi, 3. kez İstanbul’da atacak.

9 Kasım 2016
Dünya otomotivinin kalbi, 3. kez İstanbul’da atacak.

Mercedes-Benz Türk, Anadolu ISUZU ve MAN da katılacak

Dünya Otomotiv Konferansı, 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde Silence İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen bu global dev buluşma, otomotiv sektörünün önde gelenlerini bir araya getirecek.

TÜRKİYE, son yllarda önemli uluslararası buluşmaların adreslerinden birisi haline geldi; özellikle de İstanbul… Bu global zirvelerden birisi de Dünya Otomotiv Konferansı…

Yerli, yabancı konuşmacılarla otomotiv sektöründeki gelişmelerin ve trendlerin tüm yönleriyle ele alınacağı Dünya Otomotiv Konferansı, bu yıl üçüncü kez İstanbul’da gerçekleştirilmiş olacak.

Worldwide Partnerships’in organize ettiği konferansta, otomotiv sektörünün önde gelenleri İstanbul Ataşehir’deki Silence İstanbul Kongre Merkezi’nde 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde bir araya gelecek. Dünya Otomotiv Konferansı bu yıl Assan Hanil, Çukur & Yılmaz Hukuk Bürosu, Knorr-Bremse, 3M, Aston Martin, Ekol Lojistik, McKinsey & Company gibi firmaların sponsorluğunda 450’nin üzerinde katılımcıyla sektörü tüm boyutlarıyla analiz edecek.

Ekonomi Bakanlığı, Sanayi Bakanlığı, TÜBİTAK MAM, IETT, Ford Otosan, Tofaş Fiat, Aston Martin, MAN, Anadolu Isuzu, GM, Mercedes Benz Turk, Audi AG, Adam Opel, Ekol Lojistik, IBM, Siemens, Assan Hanil, Bosch ve Panasonic gibi çok sayıda önemli firmanın üst düzey katılımları yanı sıra konferansa, Almanya ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika, Katar, İran ve Rusya gibi ülkeler de temsilcileriyle katılım sağlayacak.

 

Otomotiv endüstrisinin geleceği masaya yatırılacak

Konferansın ilk gününde; global trendlerin Türk otomotiv endüstrisini nasıl etkileyeceği, son yıllarda büyük öneme sahip olan Endüstri 4.0 ile beraber dijitalleşmede Türkiye’nin konumu ve sektöre etkileri tartışılacak. Transatlantik Anlaşması ve AB Gümrük Birliği’ndeki güncel bilgilerin de paylaşılacağı konferans, dijital dönemde tedarik zinciri ve lojistik firmaları ile işbirliğinin otomotiv sektörüne nasıl yön vereceğinin konuşulmasıyla ilk gününü tamamlayacak.

İkinci gün ise Türkiye ve dünyada akıllı ulaşım sistemi hakkındaki gelişmeler ve altyapı çalışmalarıyla teknoloji sektörü değerlendirilecek.

Elektrikli araç ve batarya teknolojilerinin de konuşulacağı Dünya Otomotiv Konferansı, sürücüsüz ve bağlı araçlar hakkındaki çalışmaların paylaşılmasıyla son bulacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."