• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Dünden bugüne Ulusoy’a emek verenler, iftar yemeğinde bir araya geldi

4 Temmuz 2016
Dünden bugüne Ulusoy’a emek verenler, iftar yemeğinde  bir araya geldi

ULUSOY, hak ettiği marka değerine ulaşacaktır’ demişti İmran Okumuş… Şirket, vizyon sahibi işletmecilerin yönetiminde, emin adımlarla bu hedefine doğru ilerliyor. Son araç takviyeleriyle birlikte Ulusoy’un filosundaki özmal otobüs sayısı 80’i aştı. İmran Okumuş, Ulusoy’a dünden bugüne emek verenlerin buluştuğu iftar yemeğinde, şirketin geleceğiyle ilgili yine önemli bilgiler paylaştı. İşlerinin pek kolay olmadığının bilincinde olduklarını dile getiren imran Okumuş, şunları söyledi:

“Sezonda 80’i özmal olmak üzere toplamda 120 otobüsle çalışacağız. Bu sezon, Ulusoy’un yeniden diriliş sezonu olacak. Başarılı bir sezon geçirip, 2017’ye dair daha iddialı hedefler koyacak ve bu hedeflerimizi hayata geçireceğiz. Ulusoy’un bugünlere gelmesinde değerli katkıları olan herkesi kutluyor; yeni süreçte sorumluluk alacak olan bankocusundan genel müdürüne kadar herkese başarılar diliyorum.

İftarımıza geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor; Ramazan Bayramı’nızı şimdiden kutluyorum.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."