• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Duayenler TTDER Otoparkı’nda anıldı

21 Kasım 2016
Duayenler TTDER Otoparkı’nda anıldı

SEKTÖRÜN ikinci adresi haline gelen TTDER Otoparkı, hayırlı bir buluşmaya daha ev sahipliği yaptı. Aker Otobüs İşletmeleri; Halil Ak, Ali Osman Ulusoy, Selim Kara, Aydın Opçin ve Mehmet Özkamak başta olmak üzere, bugün aramızda olmayan büyük Duayenler için anlamlı bir anma etkinliği düzenledi. Kur’an tilaveti ile başlayan etkinlik; kavurma pilav ve aşure ziyafeti ile devam etti.

Duayenleri anma buluşması ile ilgili açıklama yapan Aker Otobüs İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ak, “Bu etkinliklerle hem sektörün bugüne gelmesinde çok büyük emekleri olan Duayenlerimizi anmış oluyoruz hem de kendi aramızdaki sıcaklığı ve diyaloğu daha da pekiştiriyoruz.

Geçen yıldan bu yana gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikleri, geleneksel hale getireceğiz. Bu buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçen başta TTDER Başkanımız Sümer Yığcı ve Başkan Yardımcımız Mehmet Öksüz olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz.

Katılıp soframızı paylaşan taşımacı dostlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Ev sahipliğini Aker Otobüs İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ak ve Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Ak’ın yaptığı TTDER Otoparkı’ndaki yemekte; TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcıları İbrahim Arttırdı ve Tahsin Yücefer, Genel Sekreter Nusret Ertürk, TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin ve yönetim kurulu üyeleri, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz, Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Demirgezer, Mümtüz Er, Koray Yılmaz ve Güray Buruk,  Anadolu ISUZU Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya, MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu, Yılmazlar Otomotiv sahibi Yılmaz Yılmazlar, ISUZU ÇETAŞ Otobüs Satış Müdürü Serkan Bayrak, HSM Mersan ortağı Mustafa Altuntaş ile çok sayıda turizm taşımacısı hazır bulundu…

 

aker-yemek4 aker-yemek3 aker-yemek2

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."