• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘DOST SICAKLIĞI’nda bir buluşma

22 Mart 2017
‘DOST SICAKLIĞI’nda bir buluşma

Mercedes-Benz Türk ve turizm taşımacıları arasındaki dostluk, yöneticilerin bir araya geldiği sofralarda daha ileri noktalara taşınıyor. Son buluşmada, sezon ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

ASLINDA Mercedes-Benz Türk, her daim müşterileri ile iyi ilişkiler kurmuş, taşımacıların yakın ‘dostu’ olmayı başarmış. Ancak şirketin Direktörler Kurulu Başkanlığı’na bir Türkün; yani Süer Sülün’ün gelmesiyle birlikte buluşmalar daha sıklaştı, ikili ilişkiler daha sıcak noktalara taşındı. Özellikle turizm taşımacıları ile yemeklerde bir araya gelen Süer Sülün ve ekibi, sektöre olan desteklerini de sık sık ifade etme fırsatı buluyor. Bu yemekli buluşmalardan birisi de geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Yemekte, turizmdeki son gelişmeler ve turizm taşımacılarının karşı karşıya olduğu sorunlar konuşuldu. Sezon değerlendirilmesinin de yapıldığı bu dost buluşmasında, otobüs yatırımları konusu da ele alındı. Mercedes-Benz Türk yetkilileri, sıkıntıda olan sektöre dün olduğu gibi bundan sonra da gerekli desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdi.

Yemekte şu isimler hazır bulundu: Mercedes-Benz Türk’ten Süer Sülün, Alper Kurt, Burak Batumlu, Murat Kızıltan ve Osman Nuri Aksoy, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevket Ak, Hüseyin Satır, Mümtaz Er, Mehmet Katırcıoğlu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."