• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Dönüşüm’ün otobüsü TEMSA PRESTİJ

24 Nisan 2017
‘Dönüşüm’ün otobüsü TEMSA PRESTİJ

TEMSA, yerel yönetimlerin kentiçi toplu ulaşımdaki ana tercihlerinden birisi olmaya devam ediyor. Şirket, son olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan Tekirdağ Toplu Taşıma Sistemi (TETUS) kapsamında minibüslerin dönüştürülmesi projesinin de iş ortağı oldu.

TEMSA, bu kapsamda S.S. 20 No’lu Çerkezköy – Çorlu Birlik Kooperatifi ve S.S. 46 No’lu Saray – Kalebirlik Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne toplam 24 Prestij City teslimatı gerçekleştirdi. Araçların teslim törenine; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandallı ve kooperatiflerin başkan ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda yerel yönetici katıldı. TEMSA adına ise, Yurtiçi Satış Müdürü Baybars Dağ ve Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci etkinlikte yer aldı.

Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, araçların Tekirdağ toplu taşıma filosuna katılmasını çok önemli bir gelişme olarak nitelendirerek, “Çalışmaya başlayan iki ulaştırma kooperatifinden, yolculara itibar göstermelerini istiyor, kendilerine başarılar ve kazasız belasız yolculuklar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Güvenli ulaşımın çözüm ortağıyız

TEMSA adına törene katılan TEMSA Yurtiçi Satış Müdürü Baybars Dağ da, araç teslimlerini şu sözlerle değerlendirdi: “Şehirlerimizin büyüme ekseninde geçirdiği dönüşüm sürecinde kent hizmetlerinin en önemli parçalarından biri de toplu taşıma. TEMSA olarak, çok çeşitli güzergah özelliklerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ileri teknoloji araçlar üretiyor ve 66 ülkeye ihraç ediyoruz. Daha konforlu, güvenli ve etkin bir toplu taşıma hizmeti için ülkemizin birçok noktasında yerel yönetimlerimize çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Teknoloji yatırımlarımızla sürekli geliştirdiğimiz araçlarımızın Tekirdağ halkına daha kaliteli bir günlük hayat sunacağından eminiz, araçlarımız tüm Tekirdağ’a hayırlı olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."