• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Doğulu otobüsçüler, EBOD’ta toplantı yaptı

29 Mart 2017
Doğulu otobüsçüler, EBOD’ta toplantı yaptı

DOĞU ve Güneydoğulu otobüsçüler, İstanbul’dan önce İzmir’de geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya; Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır, Can Diyarbakır, Has Diyarbakır, Özlem Diyarbakır, Star Batman, Özlem Batman, Lüks Batman, ASTOR, Şanlıurfa Cesur, Urfa Hassoy, Siirt Petrol, Mardin Seyahat, Mardin Dilmenler, Marses, Yeni Midyat, Midyat Seyidoğlu, Star Mardin, Seç Turizm, Ben Turizm ve Çayırağası firmalarının temsilcileri katıldı.

Toplantının ev sahipliğini yapan İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminalindeki Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği (EBOD) Başkanı Serdar Gerilakan, Doğulu otobüsçülerin aldıkları kararlar ve uygulamalarıyla tüm sektöre örnek teşkil ettiklerini belirterek, “Diyarbakır ve Batman’ın yanı sıra Şanlıurfa, Mardin, Gaziantep ve Siirtli meslektaşlarımızda da ücretsiz servisleri kaldırma ve şehiriçi yazıhaneleri kapatmak konusunda net bir irade gördük. Artık herkes, bu zor dönemde üzerimizdeki bazı kamburlardan kurtulmak gerektiğini görüyor ve bir şeyler yapmak istiyor.

Bir kıvılcım lazımdı; bunu Doğulu meslektaşlarımız başardı. İnanıyorum ki, kısa süre içerisinde yurdun birçok yerinde benzer uygulamalar hayata geçirilir” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."