• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

DİKKAT! Isparta Otogarı 2 ay içinde ihaleye çıkıyor

31 Ağustos 2016
DİKKAT! Isparta Otogarı 2 ay içinde ihaleye çıkıyor

SON yıllarda yapılan ve ihaleye çıkarılan otogarların büyük kısmında, büyük sıkıntılar yaşandı. Gözler, şimdi Yeni Isparta Otogarı’nda…

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yeni Otogar Projesi’nin en geç 2 ay içinde ihaleye çıkarılacağını müjdeledi. Hazırlıkların tamamlandığını vurgulayan Başkan Günaydın, “Otogar projemiz 180 dönüm üzerine oturuyor. Aldığımız arsa 203 dönüm. Paralarını ödedik. Yüzde 30’u için de yüzde 8 işyeri vermek suretiyle anlaştık. Böylelikle arazinin tamamının alımını yaptık. İstimlakı, alması, razı etmesi kolay bir iş değil. Biz bunu başardık.

Zamanında burayı 18 yapsalardı, bize böyle geçmiş olsaydı bu arsa bizim için ücretsiz olacaktı. Arsaya 13 milyon TL bedel ödedik. Toplam 21 milyon TL’lik arsa maliyeti oldu” dedi. Biz şimdiden Isparta Otogarı’nın vatandaşa ve sektöre hayırlı olmasını dileyelim. Bir de şu tavsiyede bulunmak istiyoruz: Belediyesi olsun, sektörü olsun; son yıllarda başta Mersin olmak üzere yaşanan acı deneyimleri göz önünde bulundurarak hareket edin!

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."