• Dolar Alış / Satış: 5.377 / 5.386
  • Euro Alış / Satış: 6.091 / 6.102
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Didim Seyahat’in Başkanı Cengiz Oda Başkanı oldu

16 Nisan 2018
Didim Seyahat’in Başkanı Cengiz Oda Başkanı oldu

SEKTÖRÜN köklü firması Didim Seyahat Kooperatifi’nin Başkanı Savaş Cengiz, Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçildi. Oda seçimlerinde mevcut Başkan Tarık Uygun, Kerim Güneş ve Mehmet Şengüller ile yarışan Savaş Cengiz, 120 oy alarak rakiplerinin önünde açık ara başkan seçildi.

Başkanlığını yaptığı Didim Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak yıllarca sektörün içerisinde yer aldıklarını vurgulayan Cengiz, “Kooperatif üyelerimle gurur duyuyorum. Hep birlikte atılımlar yaptık, teknolojiye ayak uydurduk. Sektörden geride kalmadık. Büyükşehir’in başka kooperatiflere verdiği zararı biz otobüslerimizle bertaraf ettik. Zamanında bizden önceki büyüklerimizin sağladığı bu atılımı bizler de devam ettirdik. Bugünden itibaren odamızda da üyelerimizin yüzünü yere baktırmamak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Cengiz, şunları söyledi: Didim Seyahat ailesi olarak, kendimizi önemli bir parçası olarak gördüğümüz Didim’in dışarıya açılan yüzüyüz.  Başlangıçtan beri değerli yolcularımızın taleplerini, konforunu ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Kendimize verdiğimiz bu sorumluluğun bilinciyle ve Didim’i yeni kulvarlarda çok daha güçlü ve etkin şekilde temsil edebilme amacıyla, Didim Seyahat’i sürekli olarak geliştirmek için çalıştık”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN