• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Değer katan işbirliği

4 Temmuz 2016
Değer katan işbirliği

‘001’ Yeni Travego’nun sahibi İstanbul Seyahat; Siyah Yıldız’a kardeş, bir de Kırmızı Yıldız aldı. Şirket, ayrıca iş ortağı Mengerler Trakya ile yapılan ‘anlaşma’ çerçevesinde 20 adet Sprinter’i daha sıfırladı.

TRAKYA’daki başarısının ardından giderek ulusal bir firma kimliğine kavuşan İstanbul Seyahat, Mercedes-Benz’in ‘YLDIZ’larıyla büyümesini sürdürüyor. Şirketin şaşmaz iş ortağı ise Mengerler Trakya…

İstanbul Seyahat, geçen hafta da servis hizmetlerinde kullanılan 20 adet Sprinter’i ‘anlaşma gereği’ sıfırladı. Böylelikle bu yıl ‘Sıfır’lanan Sprinter sayısı 40’a, son 5 yılda yenilenenlerin toplam sayısı ise 160 adede çıktı. Diğer taraftan ‘001’ ile Yeni Travego’nun ilkine sahip olan İstanbul Seyahat, bu ‘Siyah Yıldız’ın yanına, kardeş olarak bir de ‘Kırmızı Yıldız’ aldı.

Araçların teslimatı, Trakya Mengerler’in Çorlu’daki tesislerinde gerçekleştirildi. Teslimatta konuşan Mercedes-Benz Türk ve Mengerler Trakya yöneticileri, İstanbul Seyahat ile çok sağlam temellere dayanan işbirliklerinin olduğunu dile getirerek, Sprinter’lerin her yıl sıfırlanmasıyla ilgili modelin her iki tarafa da katma değer sağladığını dile getirdiler.

İstanbul Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış ise şunları söyledi:

“Biz yolcularımızı en iyi otobüslerle taşımak, en konforlu servis araçlarıyla kapılarına kadar götürmek istiyoruz.

Bu anlayıştan hareketle Mercedes-Benz Türk ve Mengerler Trakya ile Sprinter araçların her yıl sıfırlanması temeline dayalı bir işbirliği içerisine gittik. 5 yıl geride kaldı; hem onlar memnun hem de biz… ‘Kazan kazan’ meselesi dedikleri bu işte… Tabii aslında kazanan bizim yolcumuz oluyor. Klimalı otobüsten iniyor; klimalı servisle kapıya kadar gidiyor. Bu da bizi fazlasıyla gururlandırıyor”… Herkese kazasız, belasız bol kazançlı bir sezon dileyen Tırış, “Bugün zor günler yaşıyor olabiliriz; ancak gelecek iyi olacaktır. Umutlu olmak gerekiyor” dedi.

 

Kadim Dostlar teslimatı iftar ile taçlandırdı

BİR Mengerler Trakya ve İstanbul Seyahat klasiği daha; iki camia 20 adet Sprinter’in sıfırlandığı ve bir adet Yeni Traveo’nun teslim edildiği törenin ardından iftar yemeğinde buluştu. Çorlu Değirmenköy Babacan Et Lokantası’nda gerçekleştirilen iftarda, üretici-tüketici diyaloğu doruk yaptı.

Dostluğa dayanan bu işbirliğini iftar buluşmalarıyla taçlandırdıklarını belirten İstanbul Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Mercedes-Benz Türk ve Mengerler Trakya camiasıyla daha nice iftarlarda bir araya geleceklerini ifade etti.

Mengerler Trakya’da gerçekleştirilen teslimat törenine; İstanbul Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Genel Müdür Sırrı İnan, şirket kurmayları ile Mercedes-Benz Türk Otobüs Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, HTA Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, USED1 Müdürü Faruk Özer, Mengerler Trakya Genel Müdürü Güven Onan ve Otobüs Satış Müdürü Günay Eren katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."