• Dolar Alış / Satış: 4.8 / 4.809
  • Euro Alış / Satış: 5.592 / 5.603
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Comvex Comvex olalı böyle stant görmedi

1 Haziran 2016
Comvex Comvex olalı böyle stant görmedi

‘İyi ki Mercedes var’; birçok fuar katılımcısının söylediği söz bu… Zira Mercedes gerçekten de fuara renk ve hareket kattı. Yeni Travego’nun da ilk kez sergilendiği 8.000 metrekarelik dev stant, cazibesi cömertliği ile onbinlerce ziyaretçiyi ağırladı.

mbt com

OTOBÜSÜN lideri Mercedes-Benz Türk, 21 – 24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye ticari araç sektörünü bir araya getiren Comvex Fuarı’nda kelimenin tam anlamıyla şov yaptı. Özel bir konsptle hazırlanmış 8000 metrekarelik dev standında 36 farklı modelini ziyaretçilerin beğenisine sunan şirket, fuara renk, hareket ve canlılık kattı. Tüm bir holü kapsayan fuar standının hiç kuşkusuz en önemli starı, ilk fuarına çıkan Yeni Travego ve 2+1 Tourismo 16 oldu. 54 kişilik Tourismo 16 da, yine otobüsçünün en fazla ilgi gösterdiği araçlardan oldu.

mbt com12Mercedes-Benz Türk, otobüslerin yanı sıra farklı amaçlara hitap eden Actros, Arocs, Atego, Unimog ve Econic kamyonlarını da bu özel standında teşhir etti.

Şirket fuarda ayrıca, ürünlerinin yanısıra araçlarının büyük bir kısmında yer alan Euro 6 normuna uygun OM 471 motorunu da tanıttı.
Mercedes-Benz Türk’ün otobüsteki yeni ‘YILDIZ’ları fuar ziyaretçilerini adeta büyüledi. İşte üstün özellikleriyle yeni YILDIZ’lar:

2016 başında satışa sunulan Euro 6 motorlu Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 turizm ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün ihtiyaçlarına ve konfor beklentilerine cevap veriyor ve bu nedenle pazarda büyük ilgi görüyor.

mbt com3Mercedes-Benz Türk’ün otobüsteki amiral gemisi Travego tamamen yenilenerek farklı bir tasarımın yanı sıra, en güncel güvenlik, konfor ve yakıt tasarrufu teknolojileriyle donatıldı. Şubat 2016’da lansmanı yapılan eni Travego, Mart 2016’da satışa sunuldu. Aerodinamik tasarımı ile yaklaşık 100 kilo hafifletilen Yeni Travego, 90 km’den yüksek hızlarda otomatik alçalan araç karoserisi ile yakıt ekonomisine önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Mercedes-Benz tarafından geliştirilen Euro 6 motorla donatılan Setra marka otobüsler de, müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Comvex Fuarı’nda sergilenen bir diğer Euro 6 motora sahip ve yüksek bir performans sunan Intouro otobüsler de, Mercedes-Benz Türk Hoşdere Fabrikası’nda üretiliyor.

mbt comvex

(Soldan sağa) Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt ile Şehir içi Otobüs Kamu Satış Kısım Müdürü Yusuf Adıgüzel stantta konuklarını ağırladı.

mbt com11

,

 

Comvex’t Mobile Kids Köşesi

Mercedes-Benz Türk, 2013’te Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile birlikte 7-14 yaş grubundaki çocuklara yönelik başlattığı “MobileKids Trafik Eğitim Projesi”ni de ürünleriyle birlikte  fuar ziyaretçilerine tanıtıldı.

 

MobileKids (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN