• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Cizre Nuh İtimat, sektöre çok iddialı bir giriş yaptı

16 Mayıs 2017
Cizre Nuh İtimat, sektöre çok iddialı bir giriş yaptı

KURUCULUĞUNU sektörün deneyimli isimlerinden Serdar Uzun’un yaptığı Cizre Nuh İtimat, 18 otobüslük ciddi bir filoyla  hizmet hayatına başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan firma sahibi Serdar Uzun, “Başta Cizre olmak üzere bölge halkınının tamamına kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıktık. Daha ilk günlerimizden kalitemiz ve konforumuzla dikkatleri üzerimize çekmeyi başardık. Uzun yola çalıştığımız için, rahatlık ve konfor yolcu için birinci planda oluyor. Bizler de yıllardır bu işin içinden gelenler olarak, Cizre Nuh İtimat çatısı altında, bu konforu yolcularıma sunmaya karar verdik. Bizleri ilk günden beri tercih eden yolcularımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Cizre Nuh İtimat’ın İstanbul işletmeciğilini ise, yine sektörün yakından tanıdığı deneyimli işletmeci Mehmet Can üstlendi. Mehmet Can, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çok uzun yıllardır İstanbul Otogarı’nda işletmecilik yapmaktayım.

Burada edindiğim bilgi birikimimizi Cizre Nuh İtimat’ın başarısı için kullanacağım.  Firmamız daha yeni ama ilk gününden itibaren yoğun bir ilgi gördü. Yakın zamada ise, 2+1 araçlarımızla yurtdışı seferlerimize de başlayacağız.

Bu başarı, elbette vizyonu geniş yöneticilerimizle gerçekleşti. Bizler de İstanbul işletmecisi olarak, bu vizyona katkıda bulunacak, firmamızı hak ettiği noktaya getireceğiz. İstanbul’da şartlar, diğer illere göre çok farklı; çünkü yolcu potansiyeli Anadolu ve Avrupa yakasına dağılmış vaziyette. Bu nedenle İstanbul işletmesi büyük önem arz ediyor. Ben de yılların vermiş olduğu deneyimimle bu şirkete hizmet vermekten çok mutluyum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."