• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Büyük Ulusoy Ailesi Terme’deki ‘Geleneksel İftar’da buluştu

13 Haziran 2017
Büyük Ulusoy Ailesi Terme’deki ‘Geleneksel İftar’da buluştu

CAMİADAN KARARLILIK MESAJI

Ulusoy’u hak ettiği noktalara getirmeyi dava edinen Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş ve şirketin geniş ailesi, Samsun Terme’de geleneksel iftarını gerçekleştirdi. Aile, davaya bağlılığını iftarda bir kez daha ortaya koydu…

ULUSOY sadece Türkiye’de değil; global ölçekte marka değeri çok yüksek itibarlı bir şirketti. Bir takım sıkıntılar yaşansa da, direksiyonunda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş ve firmaya sadakatle bağlı olan yöneticiler; Ulusoy’u yeniden zirveye çıkarmayı hedefliyor.

Özellikle Başkan Okumuş, bunu dava konusu yapmış durumda. Büyük Ulusoy Ailesi, geçmişinden farksız bir heyecan ve kararlılıkla geçen hafta Samsun terme’de geleneksel iftarını gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu iftar, baştan sona sıcak bir atmosferde geçti. İftarda camiaya hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, şirketin geleceğiyle ilgili önemli mesajlar verdi.

Okumuş, özetle şunları söyledi: “40 yılımın geçtiği Ulusoy’un direksiyonunda olmak benim için büyük bir gurur; aynı zamanda da sorumluluk tabii…

Elbette bazı sıkıntılar yok değil, ancak ‘bu değerli markayı nasıl çok daha ileri noktalara getirebiliriz’in çabasını da gösteriyoruz, göstermek zorundayız. ‘İmran Okumuş olarak, bu şirketten 40 yıl ekmek yemiş bir adamsam, bugün bulunduğum bütün makamların tamamında bu ismin bende hakkı ve hatırı varsa, bu şirkete sahip çıkmalıyım’ dedim.

Bildiğiniz gibi şirkete sıkı sıkıya bağlı olan ekibimin çabalarıyla, Türkiye’nin ‘En İtibarlı Karayolu Şirketi’ seçildik. Bu bizi davamızda daha da motive etti. İyi bir sezon geçirebilmek adına her türlü hazırlıklarımızı tamamladık. Verimli bir sezon geçirip, gelecek için çok daha büyük hedefler koyacağız önümüze.  Ama hiçir zaman Ulusoy’u zirveye çıkaran kaliteden, güvenlikten ve sektöre bağlılığımızdan ödün vermeyeceğiz.  Biz Ulusoy’un geçmişinden aldığımız güçle, şirkete yakışan biçimde 81 yıllık mazisini, alın terini unutmadan otobüsçülük yapacağız. Başka hiçbir iddiamız yok.

Tek iddiamız ’81 yıllık markayı ayağa kaldırıp, bu yola devam ettirmek’. Türkiye’nin birçok yerinden geldiniz. Sizlerle beraber olmak beni çok mutlu etti. Bu mübarek gecede bir araya gelmek, bu mübarek geceyi paylaşmak beni gururlandırdı, gurur ve onur duydum.

Şimdiden Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Geldiğiniz için şahsım ailem ortağım ve yöneticilerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum”…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."