• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

 ‘BÜYÜK SÜHA AİLESİ’ SEZONA HAZIR

18 Nisan 2017
 ‘BÜYÜK SÜHA AİLESİ’ SEZONA HAZIR

Süha Turizm, yurt çapındaki acenteleriyle ‘Geleneksel Aile Buluşması’nı yine Antalya’da yaptı. ‘Bugün HEDEFİMİZ Daha BÜYÜK’ temasıyla gerçekleşen toplantıda; şirketin 2016 performansı, 2017 hedefleri ve yapılacak otobüs yatırımlarıyla ilgili olarak acente temsilcileri bilgilendirildi…

KARAYOLU yolcu taşımacılığı sektörünün köklü, saygın ve kurumsal firması Süha Turizm; bugünki başarılı noktaya gelmesinde büyük pay sahibi olan acentelerini, her yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya’da ağırladı. Geleneksel ‘Aile Buluşması’nın bu yılki teması ise ‘Bugün HEDEFİMİZ Daha BÜYÜK’ oldu…

07 – 09 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Sea World Resort Hotel’de gerçekleşen ‘Acente Toplantısı’nda, şirketin 2016 yılında sergilediği performans, 2017 hedefleri, hat açılımları ve yatırımlarla ilgili olarak yöneticiler tarafından sunumlar yapıldı.

Geçen yılki toplantıda yüzde 25 büyüme hedefi koyan Süha Turizm’in, bu hedefine ulaştığı ifaede edilirken, büyümenin 2017 yılında da süreceği belirtildi.

Bu arada, şirket sezon öncesi otobüs yatırımları da gerçekleştirecek.

Toplantıyla ilgili gazetemize açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hamurcu, büyüklerinden güçlü bir miras devraldıklarını ifade ederek, “Süha’nın hedefleri ve vizyonu her zaman yüksektir. Bizler, hizmet ordumuzu yeni strejiler, yeni vizyon ve yeni hedeflere hazırlamak amacıyla geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Acente Buluşması’ gerçekleştirdik.

Bu yıl da son derece verimli ve keyifli bir buluşma oldu. Bizlerin bugünlere gelmesinde büyüm emeği olan ve Antalya’ya gelip ailenin kopmaz parçası olduğunu bir kez daha ortaya koyan tüm acente temsilcilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Süha geleceğe yatırım yapar

Bir şirketin uzun ömürlü olmasının yolunun büyümeden geçtiğinin de altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hamurcu, “Köklü bir şirket olmamız ve kalitemizin yanı sıra güvenilir hizmet anlayışımız ile 10’uncu yılımızı doldurduk. Şimdi de geleceğe yatırım yapıyoruz. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için, kalite ve güveni ön planda tutuyoruz. Bugün burada olmamızı sağlayan, hacı babamız rahmetli Süleyman Hamurcu’ya şükranlarımızı sunuyoruz.

Değerli acentelerimizi de bu başarının bir parçası olarak görüyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz acentaları kaynaştırma toplantısını artık geleneksel hale getirmiş bulunuyoruz. Süha Turizm camiasına ve sektörümüze huzurlu ve bol kazançlı bir sezon diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yeni hatlar, yeni yatırımlar olacak

Süha Turizm’in 2016 performansı ile ilgili bilgi veren Genel Müdür Yalçın Hamurcu da, şunları söyledi: “Geçen yıl öngördüğümüz gibi yüzde 25’lik bir büyüme gerçekleştirip, yolcu sayımızı 2,5 milyon civarlarına getirdik

Bu yıl için büyüme hedefimiz de bu paralelde. Yapacağımız yeni yatırımlar ve yeni hizmet noktalarımızla, bu hedefimizi yakalayacağımıza inanıyoruz.

Biz büyük bir aileyiz. Başarının bir ekip işi olduğunu da çok iyi biliyoruz. Hedeflerimize ulaşabilmek için acentalarımıza da büyük sorumluluk düşüyor. Ben inanıyorum ki bu büyük camia, çok büyük noktalara gelecektir”…

SÜHA TURİZM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hamurcu, Genel Müdür Yalçın Hamurcu, Genel Müdür Yardımcısı Murat Utkulu ve İstanbul İşletmecisi Ahmet Uğur, Antalya Sea Wold Resort Hotel’de düzenlenen ‘Acente Toplantısı’nı yönetti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."