• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

BÜYÜK DUAYEN ALİ OSMAN ULUSOY ‘BEDENEN’ ARAMIZDAN AYRILIŞININ 3. YILINDA ANILDI

10 Ekim 2017
BÜYÜK DUAYEN ALİ OSMAN ULUSOY ‘BEDENEN’ ARAMIZDAN AYRILIŞININ 3. YILINDA ANILDI

SENİ ÇOK ÖZLEDİK

TÜRKİYE’nin aydınlık yüzü, saygın işadamı ve aynı zamanda ülkesi için yılmadan mücadele veren bir aktivistti sektörün büyük Duayeni Ali Osman Ulusoy… Gönüllerde ve hafızalarda dipdiri yaşayan Duayen’in fiziken aramızdan ayrılışının üzerinden koca bir 3 yıl geçti… Yokluğuna ailesi de, sektör de, Karadeniz de alışamadı.

Sektörün Ali Osman Ulusoy amcası; vefatının üçüncü yılında dostları, sevenleri ve yakınları tarafından saygı, sevgi ve hasretle anıldı. Trabzon’un Of ilçesine bağlı Çamlı köyündeki kabri başında düzenlenen anma töreninde başta Ali Osman Ulusoy’un eşi Zehra Ulusoy ve görevi babasından devralan Hülya Ulusoy olmak üzere, tüm Ulusoy ailesi ve etkinliğe katılanlar Duayeni özlem ve hasretle andı.

GÜLEGÜLE Ailesi olarak Yazarımız, büyüyüğümüz, akıl hocamız, Duayenimiz Ali Osman Ulusoy’u aramızdan ayrılışının üçüncü yılında hürmetle anıyoruz.

TOBB Sektör Meclisi Danışmanı Kemal Karayormuk, Zehra Ulusoy anneyi ve Duayenin kızı Hülya Ulusoy’u bu özel günde yalnız bırakmadı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."