• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

BURULAŞ’A ‘HAKSIZ REKABET’ TEPKİSİ!

25 Ekim 2017
BURULAŞ’A ‘HAKSIZ REKABET’ TEPKİSİ!

Buy Phentermine Hcl Bursa Otogarı’nı bedelsiz devralan BURULAŞ, kamunun imkânlarını arkasına alarak terminal kalkışlı sarı otobüsleriyle Sabiha Gökçen’e yolcu taşıyor. Ortada bir haksız rekabet var; şöyle ki: Esnaf ayda 7 bin liradan fazla yazıhane kirası öderken; BURULAŞ, terminaldeki danışma bürosunda bilet kesiyor. Şehirlerarası otobüsler terminal çıkışı için 70 lira öderken, sarı otobüsler ‘beleş’ çıkıyor. Hâl böyle olunca, 10 lira düşüğüne de yolcu taşıyor. BURULAŞ’ın taşımacılığını ‘yasadışı’ olarak nitelendiren esnaf soruyor; bu adaletsizliğe kim ‘dur’ diyecek?

http://myhcgwholesale.com/w5-nfiuy_FPpoy_zpiyr/strong-22015.bmw  

How To Get Phentermine Online HATIRLAYACAĞINIZ üzere Sayıştay, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şehirlerarası otobüs terminalini Burulaş’a devrini mevzuata aykırı bulmuş, devletin 14 milyon lira zarara uğratıldığına karar vermişti. Sayıştay, söz konusu paranın faiziyle birlikte Başkan Altepe ile 12 ilçe belediye başkanı ve 75 meclis üyesinden tahsil edilmesi hükmüne varmıştı. İşte o Burulaş, işletmecilikten doğan üstünlüğünü şimdilerde şehirlerarası otobüsçülere karşı kullanıyor. Esnaf çok tepkili. ‘noktabursa’ya konuşan bir grup esnaf, Burulaş’ın kanunsuzlukta sınır tanımadığını dile getirerek “Burulaş’ın dolayısıyla belediyenin görevi vatandaşa hizmettir, vatandaşın ekmeğine göz dikmek değildir’’ diye tepkisini ortaya koydu.

http://somethingdashing.com/2017/12/04/fall-girls-trip-pt-2/feed/ Terminal içindeki danışmayı yazıhaneye çeviren ve bütün belediyeye bağlı çalışanları güvenlikten temizlikçisine kadar hepsini yazıhane personeli gibi çalıştıran Burulaş’ın, dürüst, vergisini veren gariban esnafı adeta hiçe sayarak haksız rekabet yarattığını belirten terminal esnafı şunları söyledi:

Buy Phentermine Pills Online Cheap Biz adil olan her türlü rekabate hazırız. Ancak biz 7 bin lirayı aşkın kira öderken, onlar danışma bürosunu bedava bilet satış noktası olarak kullanıyor. Bizler 70 lira otobüs çıkışı öderken, onlar bedavaya çıkıyor. Böyle olanca biz 35 liraya yolcu taşırken, onlar 25’e taşıyor. Bu haksız rekabettir, adaletsiz bir uygulamadır.

Buy Phentermine 37.5 White Blue Specks ‘Kanunlara uymak suç mu’ diyen esnaf çok daha korkunç önemli bir tehlikenin de altını çiziyor: Şehiriçi otobüslerle şehirlerarası taşımacılık yapılıyor. Güvenlik sıfır. Bagaj yeri olmayan şehiriçi otobüslerle bagajlar içinde yolculuk yapan yolcuların canı hiçe sayılıyor.

http://blog.aulddragon.com/category/deities/feed/ Allah muhafaza bir yolcunun bile canına bir şey olursa bunun hesabını kim verecek?

 

http://marshallstrawberry.com/robots.txt İşte esnafın altını çizdiği maddeler:

Biz 7000 lira kira veriyoruz Burulaş vermiyor, vermediği gibi de danışmayı gasp ediyor.

http://answerwedding.com/wedding-ceremony/wedding-wedding-ceremony-and-wedding-reception-venues-within-act.html Biz personel gideri veriyoruz, Burulaş belediye elamanlarını da bu iş için kullanıyor.

http://therealestatevision.com/2018/01 Biz 70 lira otopark ve çıkış bedelini her araç için ödüyoruz, Burulaş ödemiyor.

Burulaş’ın şehiriçi otobüslerinde takograf yok.    Kanunen de alamıyor; ama buna rağmen şehirlerarasında yolcu taşıyabiliyor.

Buy Phentermine 37.5Mg Trafik Kanunu’na göre belediyeye ait araçlar şehirdışına çıkamaz.

http://salmosca.com/discography/ Burulaş şöförleri 12 saat çalıştırıyor. Bu kanunen yasak. 9 saatten fazla şöför çalışamaz.

İlçelere çalışan S plakalı araçları şehir içine sokmayan belediye, söz konusu kendi araçları olunca şehirdışına taşımacılık yapabiliyor.

Phentermine Online With Mastercard Burulaş otobüslerinde emniyet kemeri bile yok.

Burulaş otobüslerinde şehirlerarası yolculuk için TÜV belgesi var mı?

http://answerwedding.com/wedding-dresses/jewish-wedding-gowns.html Burulaş otobüslerinin camları çok büyük. Şehiriçi için üretilen otobüslerdeki yolcular kaza anında bu büyük ve direksiz camlardan fırlarsa ne olacak?

Buy Phentermine Diet Pills Uk Yolcu koltukları çok dar. Bagajlarla içiçe yolculuk yapmak çok tehlikelidir. Bırakın kazayı sert bir fren yapılsa bile yolcuların bagajlar altında ezilme tehlikesi var.

 

http://myhomesports.com/olympics/qingdao-an-olympic-cruising-city.html Bunlara kim ‘dur’ diyecek?

http://africaontheblog.com/an-outraged-african/ Yetkilileri göreve çağıran esnaf, şunları söyledi:

http://myhcgwholesale.com/wp-content/ehm-bvlgari-purse-2013-572.html Buradan Bursa Valiliği’ni, Bursa Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü’nü ve Ulaştırma Bakanlığı yetkililerini yukarıdaki yasadışı uygulamalara son vererek gerekli düzenlemeleri yapmaya davet ediyoruz.

http://africaontheblog.org/it-is-high-time-tanzania-d Tekrar hatırlatırız ki, bu düzenlemeler yapıldıktan sonra her türlü indirim ve rekabete hazırız.

Yolcularınızın canı bizim namusumuzdur. Allah muhafaza olabilecek kötü bir olayda birinin canı yansa hesabını bu millete kimse veremez.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."