• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bulgaristan, ihracat lideri ISUZU’nun Turkuaz’ından vazgeçmiyor

9 Nisan 2018
Bulgaristan, ihracat lideri ISUZU’nun Turkuaz’ından vazgeçmiyor

41 KERE MAŞALLAH!

14’üncü kez küçük otobüsün ihracat lideri olan Anadolu Isuzu, Bulgaristan’a 41 adet TURKUAZ sattı. ISUZU, daha öncede pek çok kez Bulgaristan’a otobüs ihrac etmişti

GEÇEN sene 71 milyon dolarlık ihracatıyla OSD tarafından gümüş madalya ile ödüllendirilen Anadolu ISUZU, 19 patent tescili ile de “Teknoloji ödülleri” kapsamında 2. olmuştu.

2017 yılında aynı zamanda 14’üncü kez küçük otobüsün ihracat lideri olan şirket, 23 yıllık ihracat tarihinin en yüksek ciro rakamına ulaşarak, global satışlarını artırmaya devam ediyor. 10 yılı aşkın süredir Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı’nın tercihi olan Anadolu Isuzu, 2018 yılının ilk büyük araç teslimatını da Isuzu Turkuaz ile yine Bulgaristan’a yaptı. Sofya başta olmak üzere birçok büyük şehirde servis taşımacılığında kullanılacak olan Turkuaz otobüsler hem kullanıcısına hem de yolcularına maksimum konfor sunuyor. Türkiye’de Anadolu Isuzu fabrikasında üretilen 41 adet Isuzu Turkuaz, Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak sarı renkli, retardersiz, 31+1+1 oturma düzenli, çift cam opsiyonlu ve ön ısıtıcı ilaveli olarak sipariş edildi.

İhracatta en çok tercih edilen araç: Isuzu Turkuaz

Hem turizm, hem halk ulaşımı, hem de servis taşımacılığı konusunda Türkiye’de olduğu kadar yurt dışı pazarlarında da çok tercih edilen Isuzu Turkuaz, 14. midibüs şampiyonluğunun alınmasını sağlayan araçların başında geliyor. Toplam ihracatının yüzde 80’ini Litvanya ve Romanya başta olmak üzere Fransa, Bulgaristan, Tacikistan, Polonya, İtalya, Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti ve İsrail gibi ülkelere yapan Anadolu Isuzu, distribütör değişiklikleri, servis yapılanması ve satış sonrasındaki başarılarıyla ihracat pazarlarında daha fazla tercih edilir bir konuma ulaştı.

Anadolu Isuzu’nun 23 yıllık ihracat tarihinde rekor düzeye ulaşmasını sağlayan araçlar içindeki Isuzu Turkuaz ise 181 adetlik satışla ihracat pazarları içinde en çok tercih edilen araç oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN