• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bu halk asla darbeye izin vermez!

19 Temmuz 2016
Bu halk asla darbeye izin vermez!

ÖNCELİKLE geçen hafta ülkemizi hedef alan darbe girişimini sert şekilde kınamak istiyorum.

 

Türkiye düşmanları şunu çok iyi bilsin; bu ülke büyük mücadeleler sonucu kuruldu. Temelinde dökülen kanlar vardır, gözyaşı vardır, büyük fedakarlıklar vardır. Dolayısıyla insanımız, kanı uğruna da olsa ülkesine sahip çıkmıştır çıkmaya da devam edecektir. Darbeye karşı topyekün verdiğimiz mücadele de bunun en güzel göstergesidir. Gerektiğinde tankların üzerine bile yürüyebiliyoruz. Ben bu darbe girişiminin başarısızlığa uğratılmasında çok büyük payı olan başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’a, kanal kanal dolaşıp halka moral veren sayın bakanlarımıza, medyamıza, diğer siyasi parti başkanlarına ve en çok da fedakar halkımıza teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki herkes bu girişimden gerekli dersi almıştır. Almayanlar olup da tekrar benzer bir girişimde bulunursa, sonucunu kendisi düşünsün.

***
Önceki hafta TOFED heyeti olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan’ı makamında ziyaret ettik. Heyette Başkanımız Birol Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve biz Ankara Derneği’nin yöneticileri vardı.
Sayın Bakan ile çok sıcak ve verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bizler, sektörün acil çözüm bekleyen sorunları hakkında Bakanımıza bilgiler verdik ve bizlere yardımcı olmasını talep ettik. Anlattıklarımızı tek tek not alan sayın Bakan Ahmet Arslan, bürokratlarıyla birlikte bizlere destek olacaklarını ifade ettiler. Bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."