17:52:50
  • 13:31 Yeni Kültür ve Turizm Bakanı kim oldu?
  • 12:37 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı!..
  • http://therealestatevision.com/wp-json/ 17:06 …VE Hükümetin Başı Binali Yıldırım!
  • 16:00 Binalı Yıldırım’ın ilk duyguları
  • 11:00 UDHB Kamuoyu duyurusu
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

BRISA, WWF ile Anadolu Turnaları’na sahip çıkıyor

3 Ocak 2018
BRISA, WWF ile Anadolu Turnaları’na sahip çıkıyor

Buy Cheapest Adipex Online TÜRKİYE lastik sektörü lideri Brisa, doğa koruma mücadelesinde öncü rol oynayan WWF-Türkiye (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) ile birlikte, nesli tükenmekte olan turnalar için gözlem ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyor.

Phentermine No Prescription Cash On Delivery

Phentermine Europe Online “Turnalar Hep Uçsun” adlı proje, elde edilen veriler ile Türkiye’nin biyoçeşitliliği, doğası ve kültürü için büyük önem taşıyan turnaların korunmasına hizmet ediyor

http://newportmanners.com/faq/the-inconsiderate-traveler/

2013 yılında, Brisa’nın 25. kuruluş yıldönümünde, Çukurova Deltası’nda başlatılan proje ile bugüne dek 21.000 km yol kat edilerek gerçekleştirilen gözlemlerde 10.000 civarı turna tespit edildi.

http://myhcgwholesale.com/s40-tiiuy_YUpoy_meiyr/strong-4413.bmw

http://srmarchivists.org/?q=aggregator/sources/2 Projeyle ilgili bilgi veren Brisa CEO’su Cevdet Alemdar; “Sürdürülebilirliğin bir tercih değil, gelecek nesillere karşı büyük bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle WWF-Türkiye ile birlikte Anadolu’da turna popülasyonunu koruma ve güncel durumunu ortaya koyma amacıyla 2013 yılında “Turnalar Hep Uçsun” projesini hayata geçirdik.

http://myhomesports.com/hockey/ Hem Türk hem de Japon kültüründe uzun ömür, iyi şans, refah ve umudu simgeleyen ve önemli bir yere sahip olan ‘Turna’, bu projenin temelini oluşturduğu gibi, aynı zamanda Sabancı Holding ile Bridgestone Corporation ortaklığında faaliyet gösteren şirketimizin de sembolü haline geldi. WWF-Türkiye ile birlikte yaptığımız çalışmalarla turnalar, Çukurova deltasında çok daha huzurlu bir şekilde kışlıyor ve neslinin devamı için artık çok daha fazla şansa sahip. Proje ile gelecek nesillerin de doğal ve kültürel bir zenginlik olan bu türü tanımalarına ve onunla birlikte yaşamayı sürdürmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

http://therealestatevision.com/building-a-home
YORUMLAR http://blog.aulddragon.com/page/5/ Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Cheap Phentermine Wholesalers Phentermine Buy In Uk