• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

BRISA sporda da çok başarılı

28 Şubat 2017
BRISA sporda da çok başarılı

TÜRKİYE lastik pazarının lideri BRISA, başarısını spora da taşıyor. Bugüne kadar büyük başarılara imzasını atan Brisaspor, Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun  2017 yılı faaliyet programında yer alan ve 16 – 19 Şubat tarihlerinde KKTC’de gerçekleştirilen “2. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu”na katıldı. Çekişmeli geçen müsabakalarda Brisasporlu Mustafa Köklü, 4 etap mücadelesi sonrasında “KKTC Güzellikleri Mayosu” ödülünü kazanma başarısı gösterdi. 13 ülkeden, 18 takım ve 133 sporcunun start aldığı turda bisikletçiler, 4 etaptan oluşan yarışlarda 559 kilometre yol kat etti. Müsabakaya Türkiye’nin yanı sıra Rusya, İtalya, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Kazakistan, Belçika, Ukrayna, Slovenya, Madekonya, Sırbistan ve Suudi Arabistan’dan sporcular katıldı.

Brisaspor ayrıca, “2. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu”ndaki performansıyla genel takım klasmanını 9. olarak tamamladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."