17:53:56
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bingöl’ün modern otobüs terminali hizmete açıldı

3 Ocak 2018
Bingöl’ün modern otobüs terminali hizmete açıldı

Medicine Online Phentermine TOKİ tarafından Simani Mahallesi’nde yaptırılan Bingöl Şehirlerarası Otobüs Terminali hizmete girdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, projedeki birtakım sıkıntılar nedeniyle otogarın gecikmeli olarak hizmet vermeye başladığını, otogarın Bingöl’e yakışır nitelikte, modern bir yapı olduğunu söyledi. Yeni otogarda ana hatlarıyla eksikliklerin giderildiğini kaydeden Barakazi, “Ancak bundan sonraki süreçte de birtakım eksiklikler çıkacaktır ve bu eksiklikleri de gidereceğiz” dedi.

Buy Phentramin D Uk

http://blog.aulddragon.com/category/spelljammer/page/2/ Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde, yolcu peronları ve otoparkın yanı sıra yolcuların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte sosyal donatıların da yer aldığını bildiren Belediye Başkanı Barakazi, 26 bin 500 metrekarelik alandaki yeni otogarda 27 peron bulunduğunu sözlerine ekledi.

Buy Genuine Phentermine Online Uk
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Phentermine Online With Mastercard Buy Adipex Canada Online http://bluelineproducts.com/fat-burning-workout-jacksonville-florida-chicago-illinois/ http://africaontheblog.org/our-bloggers/chiira-maina/ http://africaontheblog.com/author/sarankaba/