• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Best Van’dan ‘Sosyallik’ dersi

28 Temmuz 2017
Best Van’dan ‘Sosyallik’ dersi

Sektörün yenilikçi firması Best Van Tur; hizmet verdiği Van’a ve Kuzey Irak’a, sosyal sorumluluk projeleriyle değer katmaya devam ediyor. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile Erbil’deki ‘Kariyer Günleri’ne katılan şirket, teknolojik altyapısına destek verdiği Türkçe Dil Eğitim Merkezi’nin açılışında hazır bulundu.

HİZMET sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, hele de bölgesel bir firmaysanız; ‘yerel’ olmanız, insana dokunmanız ve oradaki hayatın bir parçası olmanız size çok büyük avantajlar sağlar. Bunu başardığınızda siz ‘ora’lı, firmanız da onların firması olur. İşte bu güçlü sosyal bağ, kalıcı olandır…

Otobüs işletmeciliğine yeni bir soluk katma çabasında olan Doğu Anadolu ve Kuzey Irak’ın güçlü taşımacı firması Best Van Tur, bizzat düzenlediği veya destek verdiği sosyal etkinliklerle ‘ora’lı olmanın güzel örneklerini sergiliyor.

Best Van, bu çerçevede geçtiğimiz günlerde önemli etkinliklere katıldı. Firma, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile birlikte Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nin (IKBY) Erbil kentinde düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ne katıldı. Best Van Tur Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Bayram’ın da hazır bulunduğu etkinlikle ilgili konuşan Genel Müdür İrem Bayram, “4 yıldan beri kurdukları sağlam ilişkiler sayesinde ilimize 2000 üzeri öğrenci kazandıran ve ülkemiz ekonomisine destek sağlayan üniversitemize teşekkür ederiz” dedi.

Bu arada Arslan Bayram ve İrem Bayram, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Erbil Salahaddin Üniversitesi’nin ortaklığında kurulan Türkçe Dil Öğrenim Merkezinin açılış törenine katıldı.

Dil merkezine akıllı tahta ve diğer ihtiyaç malzemeleri tedarik eden Best Van Turizm’in Genel Müdürü İrem Bayram, “Bu merkezin teknolojik altyapısına destek vermekten onur duyuyoruz. Uzun vadede her iki üniversitenin ortak girişimlerine desteklerimizin sürmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."