• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Best Van, başarılı Marmara acentelerini ödüllendirdi…

21 Kasım 2016
Best Van, başarılı Marmara acentelerini ödüllendirdi…

TECRÜBEYLE dinamizmin buluştuğu Best Van Tur, kurumsal yapısı ve hizmet kalitesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

En üst düzey yöneticisinden bilet kesenine kadar sıcak bir aile profili çizen firma, ‘ödül’ sistemiyle çalışanının motivasyonunu sürekli yüksek tutuyor.

Best Van Tur, son olarak Marmara Bölgesi acentalarıyla bir toplantı yaptı ve öne çıkanları ödüllendirdi.

Konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür İrem Bayram, şunları söyledi:

“Değerli iş ortaklarımızla İstanbul’da bir araya geldik. Toplantıda; karayolu ile yolcu taşıma sektöründe, Best Van Tur’un konumu, 2016 yılının ilk 10 ayından elde edilmiş veriler ışığında değerlendirildi.

Yolcu memnuniyeti, sektörün kronikleşmiş kârlılık problemi, acente performans değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlendiği toplantıda, en hızlı büyüyen acentemizi ödüllendirdik. Ödülü Sultanbeyli Best Van Tur Acentesi’nden Murat Oğuz’a taktim ettik”…

Toplantıya; Best Van Tur Esenler Acentesi Şahin Laçin, Kavacık Acentesi Levent Karaçam, Sultabeyli Acentesi Murat Oğuz, Gebze Acentesi Göksel Özgan, İzmit Acentesi Serkan Ergün ile Adapazarı Acentesi’den Hasan Duman ve Utku Ergöz katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."