• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Belirsizlik turizmi de hasta etti

28 Şubat 2017
Belirsizlik turizmi de hasta etti

BELİRSİZLİK toplumu da hasta eder, ekonomiyi de işletmeciyi de… Türkiye, 2015 Haziran seçimlerinden sonra adeta belirsizliklerin hakim olduğu bir ülke konumuna geldi.

O tarihten bugüne de hem turizm kan kaybediyor, hem ekonominin geneli hem de bizler. Şu anda da referandum nedeniyle belirsizlik daha da artmıştır. Herkes ‘ne olacak’ diye soruyor, bunun cevabını arıyor. Bilen yok; çünkü ismi üzerinde ‘belirsizlik’… Şubat ayını bitirdik. Martla birlikte bahara ‘merhaba’ dedik.

Her şeyin kıpır kıpır olması gerekiyor; böyle bir ortam yok. Biz turizm taşımacıları, önceki yıllarda mart ayı ile birlikte sezon hazırlıklarımızı hızlandırırdık. Yatırım yapar, hizmet ordumuzu eğitimlerle sezona hazırlardık.

Hemen hiçbirimizin böyle bir telaşı yok; çünkü belirsizlik nedeniyle umudumuz yok. İnşallah referandumdan ülke adına güzel sonuçlar çıkar da, toplum olarak hepimiz biraz rahatlarız.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."