• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bektaşlar ‘tasarruflu’ deyip 7 PRESTİJ  aldı

28 Şubat 2017
Bektaşlar ‘tasarruflu’ deyip 7 PRESTİJ  aldı

Bektaşlar Turizm, Yaşaroğlu Otomotiv aracılığıyla 7 TEMSA Prestij SX aldı… Mustafa Bektaş, Prestij tercihinde yakıt tasarrufunun etken olduğunu söyledi.

PRESTİJ SX ile 2016’da servis ve turizm pazarında fırtınalar estiren TEMSA, 2017’de de satışlarını kesintisiz sürdürüyor. Son olarak Bilecik Bozüyük merkezli Bektaşlar Turizm, filosuna 7 TEMSA Prestij SX aldı ve filosundaki Prestij sayısını 20’ye çıkardı. 1979 yılından beri taşımacılık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten firma sahibi Mustafa Bektaş, “2004 yılında şirketimizi kurduk. 2008 yılından itibaren ben devralarak bu yolculuğu devam ettiriyorum. Filomuzda 70 dolayında araç var” dedi.

 

Tamamı ‘Prestij’li filo

7 TEMSA Prestij SX yatırımında en önemli etkenin düşük yakıt tüketimi olduğunu belirten Mustafa Bektaş, “Araçlarımız çok fazla kilometre yapıyor ve artık yakıt tüketiminde elde ettiğiniz avantajlar çok önemli hale geliyor. Filomuzda çalıştırdığımız 13 Prestij aracımızdan, aldığımız sonuçlardan bu araçların rakip ürünlere göre çok daha düşük yakıt tüketimi elde edebileceğimizi bize gösterdi. Bu özellikte bizi yeni yatırımlarda tercihimizin Prestij SX araçtan yana olmasını sağladı. Bundan sonraki hedefimiz filonun tamamını bir süreç içerisinde Prestij SX araçlara dönüştürmek istiyoruz” dedi.

 

Tasarrufla öne çıkıyoruz

TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Prestij SX araçların sahip olduğu işletme avantajları ile firmaların öncelikli tercihi haline geldiğini belirterek, “Prestij SX yoğun bir rekabetin yaşandığı taşımacılık alanında işletme sürecinde yaşattığı avantajlarla  kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.  Prestij SX araçların da Bektaşlar Turizm’e hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

 

İşbirliğimiz devam edecek

TEMSA bayii Yaşaroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özkan da yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bektaşlar Turizm ile çok önemli ve güzel bir işbirliğine imza attık. 7 adet Prestij SX teslimatı yaptık. Şu an filodaki Prestij araç sayısı 20 oldu. Bektaşlar Turizm’in filosundaki araçların tamamının Prestij SX’e dönüşümüne yönelik gerekli desteği ve işbirliği sürecini devam ettireceğiz. Satış sonrası hizmet sürecinde de her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Biz de yeni araçların Bektaşlar Turizm’e hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz”.

Araçlar TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ve Yaşaroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özkan tarafından Bektaşlar Turizm sahipleri Ali Bektaş ve Mustafa Bektaş’a yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."