• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

BANDAG 60. yılını kutluyor

30 Mayıs 2017
BANDAG 60. yılını kutluyor

Bridgestone çatısı altında 6 kıtada lastik kaplama hizmetleriyle liderliği üstlenen Bandag, 60. yılında “Daha İyisi için..” sloganı ve yeni bir logo ile dünya çapında bilinirliğini artırmaya hazırlanıyor…

 

TÜRKİYE lastik sektörünün lideri Brisa’nın yenilikçi teknolojilerle hizmet sunan lastik kaplama markası Bandag, 60. kuruluş yılını kutluyor. Bridgestone çatısı altında global liderliği de elinde bulunduran Bandag, 60. yılında “Daha İyisi için..” sloganı ve yeni bir logo ile dünya çapında bilinirliğini artırmaya hazırlanıyor.

Bandag’ın lastik kaplama segmentini canlandırmak ve müşterileri için yenilikçi ve sürdürülebilir bir iş çözümü olarak sektördeki varlığını güçlendirmek üzere faaliyetlerine hız verdiğini ifade eden Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Egemen Atış, şunları söyledi: “Lastik kaplama sektörünün gelişmesi için en önemli unsur kalite. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz önemli Ar-Ge ve üretim çalışmaları, yüksek kalite standartları ve uygun maliyetli çözümlerle ürün ömrünü uzatıyor, müşterilerimizin giderek daha rekabetçi hale gelen bir pazarda en iyi fiyat-fayda dengesini elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Öte yandan Bandag’ın lastik kaplama hizmeti sayesinde yeni bir lastik üretmek için gereken 83 litrelik petrole kıyasla sadece 26 litre kullanılıyor. Bunun gibi pek çok önemli çevresel avantajı ile Bandag hizmetleri sayesinde dünyamız için de önemli bir değer sunuyoruz.

Bandag, 1957 yılından bu yana dünya çapında 300 milyon lastiği atık olmaktan kurtardı ve 15 milyar litre petrol tasarrufu sağladı. Türkiye pazarında ise ticari lastik müşterilerinin kaplama kullanım yüzdesi yüzde 25’e ulaşırken, kaplanan her 3 lastikten biri Brisa’nın imzasını taşıyor. Bandag ile bu değeri artırma gayesindeyiz ve yeni kurumsal kimliğimizin de işaret ettiği üzere pazara daha iyisini sunmak için üretim sözü veriyoruz. Tüm müşterilerimizin yolculuklarının emniyetli, verimli ve çevreci bir şekilde devam etmesi için çalışmaya devam edeceğiz”.

Brisa, 2016 yılında tümü ECE R109 belgesine sahip iş ortaklarıyla, 125.000’den fazla otobüs ve kamyon lastiği, kapladı. Brisa’nın 2016 yılında başlattığı Shearography teknolojisi de bu alandaki hizmetlerinin zenginleşmesini sağlıyor.

Bu yeni nesil teknoloji lastiklerin kaplanmaya uygun olup olmadıkları tıraşlamaya gerek kalmadan saptıyor, böylece lastiklerin ömür planlaması en doğru şekilde yapılıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."