• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Balıkesir Uludağ, 1 yılda 25 Safir aldı

14 Kasım 2016
Balıkesir Uludağ, 1 yılda 25 Safir aldı

Balıkesir Uludağ, 2+1 otobüs yatırımları kapsamında TEMSA’dan 5 adet Safir Plus daha aldı. Bu alımla birlikte son bir yılda filosuna kattığı TEMSA araç sayısını 25’e yükselten firma, Maraton alımı için de görüşmelerini sürdürüyor.

SEKTÖRÜN kurumsal firmalarından Balıkesir Uludağ Turizm, adım adım filosunun tamamını TEMSA marka araçlara dönüştürüyor. Filosunda 70 özmal ve 30 kiralık olmak üzere 100 adet araç bulunan firma, son olarak 5 adet 2+1 Safir Plus aldı.

Son bir yılda 25 Safir yatırımı yapan Balıkesir Uludağ, filosunun yarısını TEMSA’laştırdı. Otobüsler, düzenlenen törenle firma sahiplerine teslim edildi. Törende konuşan Balıkesir Uludağ Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Şengörenoğlu, işletme maliyetleri açısından değerlendirdiklerinde Safir Plus’ın bir adım önde olduğunu belirterek şunları söyledi:

Gelirleri artıramadığınız bir dönemde, bu tür projelerle giderleri düşürebilmemiz gerekiyor. Temsa bu konuda sağolsun gereken desteği veriyor. Temsa araçların 2+1 koltuklu konforundan yolcumuz çok memnun.

Üretilen araçlardaki kalite ve randımanın iyi olması da tercihimizin Temsa yönünde olmasını sağlıyor. Temsa bizim isteğimize göre araçta çok hızlı değişiklikler yapabiliyor. Yerli ürün olması da yedek parça açısından uygun imkanlar sunuyor. Satış sonrası servislerden de çok memnunuz. Temsa yönetimi ile çok sık bir araya geliyoruz. Temsa ile bir aile olduk”…

 

Sektöre katkı sağlamaya çalışıyoruz

Temsa Satış Direktörü Murat Anıl da Balıkesir Uludağ Turizm’in seçimlerini Temsa’dan yana yapmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Özdemir beye teşekkür ediyorum. Seçimlerini son iki yıldır Temsa yönünde yapıyorlar. Zor bir sektör. Kazançlar her geçen gün göreceli bir şekilde azalıyor. Biz de üretici olarak bakıyoruz, ne yapabiliriz de sektöre katkı sağlayabiliriz diye. Bunun en güzel örneklerinden biri 41+1- 2+1 koltuklu ürünümüz. İşte 37 koltuklu aracımıza ek 4 koltuk daha koyarak cirosal olarak katkı sağlamanın keyfini yaşıyoruz.

Yolcular seyahat sürecinde 2+1 koltuklu aracı tercih ediyor. Yolcu, konforlu koltuk, sağlıklı bir klima, multi-medya sistemleri olsun istiyor. Bunlar Safir Plus’ta layıkıyla mevcut. İşletmeci az yaksın, ilk yatırım maliyeti uygun olsun. Servisi bol, yedek parçası bol olsun istiyor. Temsa’nın bunun alt yapısını son 5 yılda çok çok iyi oturttuğunu görüyoruz. Pazar rakamları da bu açıklamalarımızı destekliyor. Kaptan arkadaşlar da güçlü bir motor olsun istiyor. Kullandığımız motor, defransiyel, şanzımanlar, komponentler zaten dünya çapında  bilinen ürünler. Bu konforu onlara sunuyoruz. Temsa ekibine de teşekkür ediyoruz. Bölgesel anlamda, müşteri memnuniyeti açısından üstün bir hizmetle çalışıyorlar.

Bütün bunlar birleştiğinde başarı her geçen sene büyüyor. Yüzde 7’lerden yüzde 38.5’lara varan pazar payından söz etmek mümkün. Umarız kalıcı olur. Biz tüm yatırımcılarımızın satış sonrası sürecinde de yanındayız. Balıkesir Uludağ Turizm’i çok seviyoruz. Onlara hizmet etmekten de gurur duyuyoruz. Yönetime ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Ege Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim de, “Bu yıl içerisinde Temsa araç yatırımları 25 adet oldu. Sadece büyük otobüs değil, Uludağ Turizm’in diğer şirketleri de var. İzmir Otogarı’nın toplu servis taşımacılığını Prestij araçlarla yapıyorlar. Küçük araçta 40 adet, büyük otobüste 30 adetli Temsa filo yapısına geldik.

Yılda ortalama 25-30 bandında bir ticaret sürüyor. Maraton aracımıza yönelik de görüşmelerimiz sürüyor. Yıl sonuna doğru Maraton yatırımı da olabilir” diye konuştu.

 

Bireyselcinin de tercihi Safir Plus

Balıkesir Uludağ Turizm bünyesinde katılımcı firma olarak hizmet veren Ülkü Tur’un da tercihi Safir Plus oldu.  6 ay önce ilk Safir Plus aracı satın alan Ülkü Tur, 2 adet Safir Plus daha teslim aldı. Araçları Ülkü Dikmen ve oğlu Derman Dikmen teslim aldı.

Balıkesir-Bandırma arasında 60 araçla servis taşımacılığı alanında hizmet verdiklerini belirten Ülkü Dikmen, “6 ay önce aldığımız Safir Plus ile şehirlerarası alana adım attık. Taşımacılık bizim işimiz. Riskleri dağıtmak istiyoruz. 2 adet daha Safir Plus aldık. 2017 yılında yine Safir Plus yatırımı planlıyoruz. Araçlarımız Balıkesir Uludağ Turizm filosunda hizmet veriyor.  Safir Plus tercihimizde yakıt tüketiminde düşüklük ve araçların sahip olduğu teknolojik konfor ve kalite etken oldu” dedi. temsa-uludag1

Törene; Balıkesir Uludağ Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Şengörenoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tağmaç Şengörenoğlu, bireysel otobüsçüler Ülkü Dikmen ve Derman Dikmen, Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Satış Direktörü Murat Anıl, Satış Müdürü Baybars Dağ, Antoto İstanbul Genel Müdürü Efe Selçuk, Ege Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim ve Kamu Satış Müdürü Ayşegül Gökçe katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."