17:49:17
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bakan: Kapımız hep açık olacak

19 Temmuz 2016
Bakan: Kapımız hep açık olacak

Buy Phentermine 50 Mg Online Ulaştırma Bakanı Arslan, ‘hayırlı olsun’ ziyaretine gelen TOFED heyetini son derece sıcak karşılayarak, işbirliği ve diyaloğun önemine vurgu yaptı.

 

http://myhomesports.com/olympics/michael-phelps-olympics-floating-around-12-000-calories-each-day-for-a-good-olympic-champ.html

 

tofed bakan1

Buy Adipex Columbus Ohio

http://answerwedding.com/ TÜRKİYE Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) heyeti,   taşımadan geldiği için sektörün sorunlarını yakından bilen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a yönelik bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Bakan Arslan’a yeni görevinde başarılar dileyen TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, sektörün acil sorunları hakkında da Bakan’a kısa bir brifing verdi. Özellikle otogar meselesi ve uluslararası yolcu taşımacılarının sınırlarda yaşadıkları sıkıntıları dile getiren Başkan özcan, sık sık notlar alan Bakan Arslan’dan sorunların çözümü konusunda destek talebinde bulundu. Müsteşar Yardımcısı Şaban Atlas ve üst düzey bürokratlarıyla birlikte heyeti karşılayan Ulaştırma Bakanı Arslan da, sorunlara en doğru çözümü bulmak için karşılıklı işbirliği ve diyaloğun daha fazla geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Kapısının karayolu ulaştırma sektörü temsilcilerine sonuna kadar açık olacağını da ifade eden Bakan Ahmat Arslan, nazik ziyaretleri için TOFED heyetine teşekkür etti.

http://newportmanners.com/faq/death-of-the-thank-you-note/

TOFED heyetinde şu isimler yer aldı: Genel Başkan Birol Özcan, Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin, GYK Üyesi Necdet Fırat, Ankara Dernek Başkanı Mustafa Özbakır, Kooperatif Başkanı Ethem Ateş ve Özkaymak Turizm Genel Müdürü Metin Cevizci…

http://srmarchivists.org/resources/
YORUMLAR http://answerwedding.com/ Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://somethingdashing.com/2015/01/16/friday-florals-peonies-and-purple/