• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Ateş, Hisarcıklıoğlu ile sektör sorunlarını görüştü

29 Kasım 2016
Ateş, Hisarcıklıoğlu ile sektör sorunlarını görüştü

ANKARA Otobüs ve Otobüs İşletmecileri Kooperatifi Başkanı Ethem Ateş; Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nail Çimen ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Üyesi Turizm Komitesi Başkanı Muhammet Sarıtaş ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, sektörü yakından ilgilendiren sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Ethem Ateş, görüşmenin çok sıcak ve verimli geçtiğini dile getirerek, şunları söyledi:

“Sayın Başkan Hisarcıklıoğlu ile şehirlerarası otobüsçülerin ve turizm taşımacılarımızın sorunlarını konuşup, kendilerinden sektöre destek olmasını talep ettik.

Bir diğer talebimiz de, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün ya yeniden şehirlerarası otobüslere açılması yada gelen ek maliyet ve zaman kaybına çözüm bulunması oldu.

Sayın Başkan da, sorunlara vakıf olduklarını dile getirdi ve TOBB’un bu konuda elinden geleni yapacağını söyledi.

Hem bizi son derece sıcak karşılayan TOBB Genel Başkanımız sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na hem de ziyaretimize katılan sayın Belediye Başkan Yardımcımız Nail Çimen ve ATO Meclis Üyemiz Muhammet Sarıtaş’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Ankara Otobüs ve Otobüs İşletmecileri Kooperatifi olarak, benzer girişimlerimizi bundan sonraki süreçlerde de devam ettireceğiz”…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."