• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ASTOR’un yeni ‘YILDIZ’ları Mercedes’in servis güvencesinde

14 Kasım 2016
ASTOR’un yeni ‘YILDIZ’ları Mercedes’in servis güvencesinde

URFA ASTOR Seyahat, 2017 yatırım planları çerçevesinde 3 adet 41 kişilik 2+1 Mercedes-Benz Tourismo 16 aldı. Satışı gerçekleştiren ise, Koluman Tarsus… ASTOR Seyahat, yeni ‘Yıldız’ları için, Mercedes-Benz Türk ile bir de ‘servis’ anlaşması yaptı.

Otobüs alımı ve anlaşma ile ilgili bilgi veren firma sahibi Adnan As, şunları söyledi: “Mercedes-Benz otobüsler, hem işletmecisini hem de yolcusunu fazlasıyla memnun ediyor. Biz de tüm bu özellikleriyle ‘Lider’ markayı tercih ettik. Şu an itibariyle 3 adet Tourismo aldık. 2017 Mayıs’ta 7 adetlik bir yatırım daha yapmayı planlıyoruz. Servis anlaşmasına gelince; araçlarımız fabrika kaskosu ve yetkili servis güvencesinde. 600 bin kilometreye tekabül eden 10 bakım garantimiz var. Bu bakımlarda ne işçilik ne de parça ücreti alınıyor. Yani ceketimizi alıp gidiyoruz. Kasko ve servis maliyetini de zaten Mercedes-Benz Türk kredilendiriyor. Herkese, bu servis anlaşmasını öneriyorum”…

Araçları teslim eden Koluman Tarsus Otobüs Satış Müdürü Erdem Ünler de, “Sektörün deneyimli ismi Adnan As’ın, ASTOR Seyahat’i çok ileri noktalara taşıyacağına inanıyoruz.

ASTOR, kısa sürede bölgede örnek gösterilecek firmalardan birisi olacaktır. Biz de bu ilerleme sürecinde Adnan beye iş ortağı olmaktan büyük gurur duyacağız. İyi bir yatırım yaptılar; 3 adet 41 kişilik 2+1 Tourismo 16 ve 1 adet de bağlantısı daha önce yapılan Travego aldılar. Kendilerine başarılar diliyor, araçların hayırlı olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."