17:53:23
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Astor hemşehrilerini bu özel gecede yalnız bırakmadı

3 Ocak 2018
Astor hemşehrilerini bu özel gecede yalnız bırakmadı

OTOBÜSÇÜLER, memleket sevdalısıdır. Hiçbir zaman, hiçbir yerde hemşehrilerini yalnız bırakmaz… Düğününe, derneğine ve gecelerine katılıp, ‘yanınızdayız’ mesajı verirler. Geçtğimiz hafta Elazığ Dernekler Federasyonu, Kerkük Vakfı ve Şanlıurfa Dayanışma Derneği işbirliği ile “Türkü ve Oyunlarla Üç Kardeş Şehir (Harput/Elazığ-Şanlıurfa-Kerkük)” adlı muhteşem bir gece düzenlendi. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaki unutulmaz konserde, ilgi beklenenin çok çok üzerindeydi. Kültürel ağırlıklı konser programında; her üç şehrin türkü, hoyrat, gazel ve halk oyunlarının bir arada sunulması ile birlik beraberlik konusunda örnek tavır sergilendi.

Phentermine Online With Mastercard İşte sektörün ve Şanlıurfa’nın örnek bölgesel firmalarından ASTOR Turizm de, bir stantla bu anlamlı geceye katılıp, hemşehrilerine ‘yanınızdayız’ mesajı verdi. ASTOR’un standı, başta Şanlıurfalılar olmak üzere, konsere katılanlar tarafından büyük ilgi gördü. ASTOR standının ev sahipliğini yapan firmanın İstanbul İşletmecisi Gökmen Şenses, bu anlamlı kardeşlik gecesine katılmaktan büyük onur duyduklarını dile getirerek, “Önümüzdeki yıllarda da bu tür etkinliklere destek verecek, hemşehrilerimizle yan yana olacağız” diye konuştu.

Is It Legal To Buy Phentermine In Canadian

Phentermine 80Mg
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://myhcgwholesale.com/w5-gsiuy_TWpoy_yliyr/strong-26014.bmw http://therealestatevision.com/real-estate/places-where-you-can-invest-your-money.html Buy Herbal Phentermine Australia http://africaontheblog.com/cannot-escape-being-nude/ http://africaontheblog.org/bride-price-good-bad/