• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

AŞTİ’nin taşınmaması Ankara esnafının yüzünü güldürdü…

29 Mart 2018
AŞTİ’nin taşınmaması Ankara esnafının yüzünü güldürdü…

DEĞERLİ dostlar; örnek bir otogar olan AŞTİ’nin taşınmasının gündeme gelmesi, biz Ankaralı esnaf için bir kabus gibiydi. Taşınma da yanlıştı, taşınılacağı söylenen yerler de… Çok şükür ki bugün bu kabus sona erdi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna, göreve gelir gelmez AŞTİ’nin taşınmasına sıcak bakmadığını belirtmişti. Sayın Başkanımız Tuna, geçen hafta da bir daha tartışılmamak üzere AŞTİ’nin yerinde kalacağını söyleyip, beklediğimiz noktayı koydu. Sayın Başkan, AŞTİ’nin konumuna ve şehiriçi toplu ulaşımla entegrasyonuna dikkati çekerek, bu kararını gerekçelendirdi. Böylelikle hem biz esnaflar rahat bir soluk almış olduk, hem de yolcularımız… Bu vesile ile kendilerine şahsım ve AŞTİ esnafı adına sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum.

Bu arada yeni Bugsaş AŞTİ Genel Müdürü sayın Mehmet Alyüz, terminalimize atanır atanmaz AŞTİ’ye huzur getirdi. Güvenliği en üst  seviyeye çıkaran sayın Genel Müdürümüzün aldığı önlemler sonucunda AŞTİ’ye gelen yolcular huzurlu bir şekilde istedikleri yerlere seyahat edebiliyorlar.

AŞTİ’nin sorunlarına gelince ortak gider ve kira hususunda Genel Müdürümüzün elinden gelen tüm yardımı bize göstereceğinden eminiz. Biz de, AŞTİ esnafı olarak Genel Müdürümüze her türlü desteği vermeye hazırız.

 

GÜLEGÜLE Ailesinin bir parçası olarak, 1.000 sayımıza ulaşmanın gururunu yaşıyorum. Büyük gazeteci rahmetli Ali Galip Vural’ın bizlere bıraktığı bu mirası, geçmişte olduğu gibi gelecekte de gözümüz gibi koruyacak, daha da büyümesi için çaba göstereceğiz

 

Not: Geçen haftaki gazetede, köşe yazarımız Necdet Fırat’ın yazısında, AŞTİ ile ilgili bir takım görüş ve iddialar dile getirilmiş. İfadeler Necdet Fırat’a ait olmayıp, bu editoryal hatadan dolayı özür dileriz…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN