09:43:43
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

AŞTİ esnafımız yüzde 16’lık kira zammını taşıyamaz

19 Mart 2018
AŞTİ esnafımız yüzde 16’lık kira zammını taşıyamaz

ANKARA Büyükşehir Belediyesi, kiralarımıza yüzde 16 zam yaptı. İşletme müdürü eski sözleşmelerin iptal edilip yerine yeni sözleşmelerin hazırlanacağından bahsediyor. Bürolar için ise halen bir karar yok. Bir bakarsın yüzde 100 zam bile olabilir. Düşünceler bu yönde ancak; gidip anlaşma yapan daha olmadı. 160 büro var ve bunun 80 tanesi yazıhanelerin.

http://africaontheblog.org/chaponda-unwittingly-highlights-blight-spots-on-malawi-politics/ Otobüsçü zor durumda olduğu için bu 80 büroyu da teslim etmeyi düşünüyor. Zamların bir anda bu kadar yükseltilmesi esnafı çok zor duruma sokuyor. Eskiden yapılan zamlar yüzde 5-10 arasında değişirken yüzde 16 zam gelmesi esnafın bu zor zamanında üzerine ekstra yük bindirdi.

Phentermine Topiramate Purchase

http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/fat-burning-diet-san-jose-california-phoenix-arizona/ Esnaf olarak toplandık ve işletme müdürü ile görüştük. İşletme müdürü aslında Ankara Belediyesi’nin yüzde 18 zam istediğinden ancak yüzde 16 zam da anlaşıldığından bahsetti. Bu zamları kendisinin değil devletin vermiş olduğu yetki ile gerçekleştirdiğini söyledi.

Önceki dönemde 10 bin TL kira ödeyen bir esnaf, zam sonrasında 11 bin 500 TL gibi bir kira ödemek zorunda kalacak.

http://srmarchivists.org/resources/educational-development/electronic-records-the-next-step/

Phentermine 2015 Ekonomik kriz bu denli hissedilir ve biz yolcu bulamazken bizim sırtımıza yük oldu. Kiralara yapılan zamların yanı sıra birde ortak giderlere zam yapıldı. Üstelik bu zamlar yüzde 100’e varan zamlar. Öncesinde 2 bin TL ortak giderimiz varken zam sonrasında bu gider 4 bin TL’yi buluyor, hatta geçebiliyor.

http://newportmanners.com/faq/gender-based-job-discrimination/ Ne yapacaklarını şaşırmışlar. Başka sektörler hep destek görürken bizim sektörümüz hep köstekleniyor. Ortak gideri iş olmadığı için çoğu esnaf ödeyemiyor. Esnaf bazı günler komisyon bile kesemiyor.

Buy Adipex Online 2015

Otobüsler 3-5 kişi ile gidiyor. Firmalar para kazanamaz hale geldiler. Sektörün yeterince sorunları varken birde bu sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Esnaf bu yükü kaldıramaz hale geldiğinde ne olacak?

Phentermine 37.5 Mg Online Prescription

Buy Phentermine 30Mg Uk Böyle giderse firmalar iflas etme noktasına gelecek. Bize söylenen ise giderlerin çok olduğu ve zararda oldukları.

Phentermine K25 Buy

http://africaontheblog.com/open-letter-nigerian-health-workers/embed/?relatedposts=1 Peki bu durumda zararın karşılanması otobüsçüye mi kalacak?

http://africaontheblog.org/educate-women-educate-generations/amp/

Phentermine Get Prescription Online Kimseye laf anlatamıyoruz. Bahsettiğim gibi farklı sektörlere verilen teşvikler biz otobüsçüyede verilmelidir. Hem teşvik verilmiyor hem de üzerimize ekstra yükler bindiriliyor.  Seçim öncesinde çiftçiye yüzde 50 indirimli mazot ve farklı teşvikler uygulanırken otobüsçüye ekonomik sıkıntı yaşadığımız bu dönem de ekstra yük bindirmenin ne anlamı var. Uçaklar sektöre darbe vururken birde belediyelerin yük bindirmesiyle otobüsçü her koldan sarmalanmış hale geldi.

Buy Phentermine From Canada Online
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."