• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Artvin Ses Seyahat, hizmet kalitesini HAVAİST’e taşıdı

30 Ekim 2018
Artvin Ses Seyahat, hizmet kalitesini HAVAİST’e taşıdı

SEKTÖRÜN örnek bölgesel firmalarından Artvin Ses Seyahat, aynı zamanda kentiçi toplu ulaşımın da önemli oyuncularından. Şirket, 8 halk otobüsüyle İstanbul Otobüs A.Ş. bünyesinde İstanbullulara hizmet veriyor.

Artvin Ses Seyahat, şimdi de İstanbul Yeni Havalimanı Bagajlı Lüks Taşımacılık’ta ‘öncü’ olarak adından söz ettiriyor. Üçüncü Havalimanı’na yolcu transferi, 29 Ekim’de başlıyor. İlk etapta 5 hat üzerinde 20 otobüsle hizmet verilecek. İstanbul Otobüs A.Ş. bu konuda Artvin Ses Seyahat ile anlaşma yaptı. HAVAİST otobüslerinin tanıtım toplantısında konuşan Artvin Ses Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilir, “Konforlu ve lüks taşımacılık konusunda engin bir deneyime sahibiz. Otobüs A.Ş. de bunu dikkate alarak, bizimle anlaşma yaptı. Söz konusu bagajlı ve lüks taşımacılık olunca, bu işi layıkıyla yapacak olanların da şehirlerarası taşımacılar olduğu aşikardır” dedi.

İlk etapta Otobüs A.Ş. ile 20 otobüs anlaşması yaptıklarını dile getiren Hüseyin Bilir, otobüsler hakkında da şu bilgileri verdi:  Araçlarımızın 19 adedi, Mercedes-Benz Travego… Otobüs A.Ş. ile 20 otobüslük anlaşmamız var. İstendiği taktirde, bunu artırmaya hazırız” şeklinde konuştu. Otobüs kaptanlarının özel eğitime tabi tutulacağını da belirten Bilir, “Bu otobüslerde çalışan kaptanların tamamı “ileri sürüş tekniği sınavına tabii tutuldu. Bu sınavdan geçen arkadaşlara özel seminerlerle (kaliteli ve konforlu hizmetin nasıl olabileceği) hakkında eğitimler verildi. Eğitimlerden geçen kaptanlarımıza bu sektörde çalışabileceğine ait sertifika verildi. Bu serfitikayı almayan arkadaşları maalesef çalıştıramıyoruz” dedi.

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN