• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Antoto’nun iftar serisi devam ediyor

28 Haziran 2017
Antoto’nun iftar serisi devam ediyor

Pazarın en çok satanlarından ANTOTO, bu yıl da müşterilerine yönelik düzenlediği seri iftarlarla dikkatleri üzerine çekti. Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy, iftarların diyaloğu pekiştirmedeki önemine vurgu yaptı.

ÖZELLİKLE Prestij satışlarıyla TEMSA’nın pazar etkinliğine önemli katkı sunan Antoto Otomotiv’in başarısında, hiç kuşkusuz müşterisine duruşu ve onlarla sıcak diyalog kurmasının payı çok yüksek. Başarılı bayii; müşterileriyle sıcak sofralarda buluşmak amacıyla her yıl ramazan süresince iftarlar düzenliyor. Antoto, geleneği bu yıl da sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde TEMSA kurmaylarının da hazır bulunduğu geniş katılımlı bir iftar organize eden şirket, geçen hafta da İzmir Swiss Otel’de egeli müşterilerini ağırladı.

Çok sayıda büyük filo müşterisinin de hazır bulunduğu iftarın ev sahipliğini ise; Antoto Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy, Genel Müdür Efe Selçuk ile şirket yetkilileri Ahmet Gürsoy, Fatih Kaya ve Şakir Yılmaz yaptı. İftar süresince tüm konukları en iyi şekilde ağırlayan Hikmet Göksoy, sofralarını kendileriyle paylaştığı için tüm davetlilere teşekkür etti. Göksoy, bu yıl seri iftarlar düzenlediklerini de ifade ederek, geleneğin süreceğini söyledi. Bu arada, iftar organizasyonu kapsamında Öz-Koç’a 6 adet, M.D.E Turizm’e ise 3 adet olmak üzere toplam 9 adet TEMSA Prestij SX teslimatı da gerçekleştirildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."