• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ANTOTO, turizmci ve servisçi müşterilerini iftarda ağırladı

13 Haziran 2017
ANTOTO, turizmci ve servisçi müşterilerini iftarda ağırladı

TEMSA bayii Antoto; İstanbul’un seçkin mekanlarından Mabeyin Restaurant’ta düzenlediği iftarda, turizmci  ve servisçi müşterilerini ‘dost sıcaklığı’nda ağırladı

PRESTİJ ve Safir satışlarıyla Temsa’nın pazar başarısında önemli rol üstlenen Antoto Otomotiv, geleneksel iftar buluşmaları kapsamında, geçen hafta İstanbul’da renkli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Antoto, aralarında Gürsel Turizm gibi çok önemli konukların da yer aldığı turizm ve servisçi müşterilerine; güzide mekanların başında yer alan Mabeyin Restaurant’ta iftar verdi.

Baştan sona sıcak atmosferde geçen ve lezziz yemeklerin yendiği iftar; aynı zamanda üretici, tüketici ve bayi buluşmasına dönüştü. Yemek süresince, pazardaki durum, yaşanan sorunlar ve gelecekle ilgili öngörüler hakkında sohbetler yapıldı.

Yemeğe icabet ettikleri için konuklara teşekkür eden Antoto Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göksoy, müşterileriyle her zaman dostluk ilişkisi içerisinde olmaya özen gösterdiklerini belirterek, önümüzdeki yıllarda da iftar geleneğini sürdüreceklerini söyledi.

TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik de, “Gerek müşteri odaklı üretim yapan Temsa olarak, gerekse de satış ve satış sonrası hizmet  teşkilatı olarak; her zaman müşterimizin yanında olmaya ve onlara dokunmaya çalışıyoruz.

Bu sayede sürekli kendimizi yeniliyor, beklentiler doğrultusunda yeni nesil üretimler yapıyoruz.

Bu vesile ile tüm karayolu yolcu taşımacılarının mübarek ramazan ayını kutluyor; barış, huzur ve bol kazanç diliyorum” diye konuştu.

Aralarında Gürsel Turizm’in patronu Levent Birant’ın da bulunduğu çok sayıda servis ve turizm taşımacısının katıldığı Antoto iftarının ev sahipliğini; TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, Antoto Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göksoy, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy ve Genel Müdür Efe Selçuk yaptı…

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."