• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ANADOLU ISUZU’DAN ‘MEGA’ BİR SATIŞ DAHA

26 Haziran 2018
ANADOLU ISUZU’DAN ‘MEGA’ BİR SATIŞ DAHA

Bingöl’e 80’lik filo teslimatı

Küçük otobüsün İhracat Lideri Anadolu ISUZU, 75 adedi otomotik ve 5 adedi de manuel vites olmak üzere Bingöl’e tam 80 adet Novociti Life teslimatı yaptı. MANİSA başta olmak üzere birçok ilde ‘Ulaşımda Dönüşüm’ün çözüm ortağı olan küçük otobüsün İhracat Lideri Anadolu ISUZU, önemli müşterileri arasına Bingöl’ü de kattı. Şirket, geçtiğimiz günlerde Bingöl S.S. 18 Nolu Toplu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne 75 adedi otomatik vites, 5 adedi ise manuel vites olmak üzere tam 80 adet  Isuzu Novociti Life teslimatı gerçekleştirdi. Ar-Ge’si 14 ay süren ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen Novociti Life, teslimatın ardından Bingöllü vatandaşlara toplu ulaşım hizmeti vermeye başladı.

Barakazi: Herkes rahat edecek

Katılımın yoğun olduğu teslimat töreninde konuşan  Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çok fonksiyonlu otobüslerin hizmete sunulmasıyla başta engelli ve yaşlılar olmak üzere herkesin daha çok rahat edeceğini belirtti. İlk etapta 16 toplu taşıma aracının geldiğini, bugün getirilen 64 araç ile bu sayının 80’e ulaştığını kaydeden Barakazi, “Toplu taşıma, toplumun tüm bireylerine hitap eden bir hizmettir. Son model ve modern araçların hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İlk filo teslimatı Bingöl’e

Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Satış Direktörü Tunç Karabulut ise getirilen son model ve konforlu toplu taşıma aracının ilk defa Bingöl’de kullanılacağını dile getirerek, şunları söyledi: Sınıfının en yeni, geniş iç hacimli, konforlu ve güvenli aracı, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın kolay erişimine uygun olarak tasarlanan yeni Isuzu Novociti Life aracımızın, ülkemizde ilk kez siz değerli Bingöllü dostlarımızın hizmetine sunulması da bize ayrı bir heyecan ve gurur yaşatıyor… Tören, kurdele kesimi ve toplu taşıma araçlarının temsili anahtarının Başkan Barakazi ve S.S. 18 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi yetkililerine vermesiyle sona erdi.

Otogar alanında düzenlenen teslimat törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Valisi Ali Mantı, Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Selda Çelik, Anadolu Isuzu Gaziantep Bayisi İbrahim Özdicle ve Anadolu Isuzu Muş Servisi Güvensoy Otomotiv yöneticileri katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN