• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Anadolu Isuzu’da ‘Sattım bitti’ yok!

3 Nisan 2017
Anadolu Isuzu’da ‘Sattım bitti’ yok!

ISUZU, müşterisinin araçlardan daha fazla verim alabilmesi adına, kesintisiz ‘Verimli Sürüş Eğitimleri’ veriyor. Son olarak ‘GÜSEM’ işbirliği ile, Alber Turizm’in kaptanları eğitimden geçti…

TÜRKİYE otomotivinin güçlü markası Anadolu ISUZU, ürettiği kaliteli araçlar için, kusursuz satış sonrası hizmetler vermeye devam ediyor.

‘ISUZU Sahada’ gibi satış sonrasında birçok ‘ilk’e imzasını atan şirket, müşterilerinin ISUZU marka araçlardan maksimum verim alabilmesi adına da, periyodik eğitimler düzenliyor.

‘Verimli Sürüş Eğitimleri’ adı verilen teorik ve pratik seminerlerden birisi de geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Anadolu ISUZU, alanında örnek bir eğitim kurumu olan ‘Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi’ (GÜSEM) işbirliği ile, yolcu taşımacılığı sektörünün önemli firmalarından Alber Turizm’in otobüs kaptanlarına ‘Verimli Sürüş Eğitimi’ verdi. GÜSEM’in uzman eğitmenleri, kaptanlara aracın ömrünü uzatacak ve yakıt tasarrufu sağlayacak teknikleri anlatıp, araç kullanarak da pratik bilgiler verdi. Eğitimde, Alber Turizm’e araç satan Anadolu ISUZU’nun güçlü bayii ÇETAŞ’ın yetkilileri de hazır bulundu.  Seminerin son derece verimli geçtiğini dile getiren ÇETAŞ Otobüs Satış Müdürü Serkan Bayrak, “ ISUZU ailesi olarak; satış sonrası hizmetlere büyük önem veriyoruz. ISUZU’nun asıl gücü de buradan geliyor. Müşteri aracı aldı gitti yok; sonuna kadar araçlarımızın ve müşterimizin arkasında duruyor; gerekli her türlü hizmeti ve desteği veriyoruz” dedi.

Alber Turizm yetkilileri de, periyodik olarak çalışanlarını eğitimlerden geçirdiklerini ifade ederek, “Çözüm ortağımız olan, alanında uzman denetim ve eğitim firmamızla periyodik tarihler arasında çalışanlarımıza eğitimler veriyor, araç ve sürücülerimizi denetime tabi tutuyoruz.

Anadolu ISUZU’nun bu konuda bizlere verdiği örnek desteği çok anlamlı buluyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."