09:43:24
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Anadolu ISUZU servislerine Japonlardan takdir belgesi

9 Nisan 2018
Anadolu ISUZU servislerine Japonlardan takdir belgesi

Buy Genuine Phentermine Online Uk Ürünlerinin kalitesi kadar satış sonrası hizmetleriyle de adından söz ettiren Anadolu ISUZU, 103 servisi arasında düzenlediği yarışma sonucunda kazanan 15 yetkili servisine Japonya seyahati hediye etti. Japonlar başarılı servisleri Takdir Belgesi ile onurlandırdı

Buy Phentermine Atlanta

Reliable Online Pharmacy Phentermine OTOMOTİVİN ilk Türk-Japon ortaklığına sahip firması Anadolu Isuzu, satış performansı ve hizmet kalitesiyle ana şirketi Isuzu’nun gözbebeği konumunda.

http://marshallstrawberry.com/join-us/ Müşterisine dokunan satış sonrası hizmetleriyle de büyük takdir toplayan Anadolu Isuzu, 2017 yılı boyunca orijinal yedek parça alımlarını en çok artıran, servis denetim performans puanları yüksek olan, müşteri memnuniyetinin, teknik bilgi ve becerinin en yüksek olduğu yetkili servislerini Japonya Seyahati ile ödüllendirdi. 12 farklı şehirde faaliyet gösteren toplam 15 farklı yetkili servis temsilcisinin katıldığı ödül seyahati, Tokyo’da gerçekleştirildi. Isuzu’nun Tokyo’daki üretim tesislerini ilk kez yakından gören Türk servisçiler, Isuzu Müzesi, Isuzu Servisleri ve Japonya’daki Isuzu Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Başarılı servisçiler, böylelikle Japon kalite standartlarını yerinde inceleme fırsatını da bulmuş oldu. Bu arada Anadolu Isuzu Yetkili servisleri Isuzu Japonya tarafından takdir belgesi ile de onurlandırıldı.

http://blog.aulddragon.com/2014/04/yuranspace-a-glimpse-into-beholder-dominated-space/

Can You Buy Phentermine In Australia Japonya seyahatinin ikinci kısmında ise Tokyo’nun haricinde Kyoto şehrinde çeşitli tapınaklar, tarihi ve turistik mekânlar gezilirken, Osaka’da ise Universal Studios ziyaret edildi. Kazananlar, 5 günlük Japonya seyahati boyunca Japonya’yı, Japon kültürünü ve Isuzu’yu yakından tanıma fırsatı bularak markanın kurumsal yapısını yakından görme şansını elde ettiler.

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://newportmanners.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://newportmanners.com/faq/wedding-etiquette-the-wedding-website/ Buy Phentermine 37.5 Mg Online http://answerwedding.com/wedding-dresses/tips-on-locating-the-perfect-in-addition-size-wedding-gown.html