• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Anadolu ISUZU İsrail’den 19 milyon euroluk sipariş aldı

18 Aralık 2017
Anadolu ISUZU İsrail’den 19 milyon euroluk sipariş aldı

2016 yılında 12’nci kez Türkiye’nin küçük otobüsün İhracat Lideri olan Anadolu Isuzu, yurtışı pazarlarını ve gelirlerini artırmayı sürdürüyor. Şirket, son olarak İsrail’den yaklaşık 18.6 milyon euroluk sipariş aldı. Üretimlerin 2018’de başlayacağını duyuran Isuzu, teslimatların ise 2019 yılında yapılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Anadolu Isuzu tarafından KAP’a yapılan açıklamada, siparişler ile ilgili sözleşmenin imzalandığını da duyuruldu.

KAP’a yapılan açıklama şöyle:

6 Aralık 2017 tarihindeki açıklamamızda İsrail distribütörümüz Universal Trucks Israel Ltd.’nin kazanmış olduğu bir ihale kapsamında distribütörümüzden yaklaşık 18,6 Milyon Euro tutarında bir sipariş alındığı ve teslimata ilişkin sözleşme imzalandığı, söz konusu sipariş ile ilgili teslimatlara 2018 yılı içerisinde başlanıp teslimatların 2019 yılı içerisinde tamamlanmasının planlandığı belirtilmişti. Siparişe konu araçlar Otobüs sınıfındaki Citiport model araçlarımız olup teslimat İsrail distribütörümüze yapılacaktır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."