• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Amerika’da TEMSA fırtınası

13 Mart 2017
Amerika’da TEMSA fırtınası

‘1.000’ için geri sayım başladı

TS35 E ve TS 45 modelleriyle ABD’de düzenlenen UMA Fuarı’nda gövde gösterisi yapan TEMSA, burada otobüs satışı da gerçekleştirdi. Global şirket önümüzdeki günlerde 1.000. otobüsünü Amerika’ya  ihraç edecek.

 

OTOBÜS açısından en zorlu pazar olarak adlandırılan Amerika, bir Türk firması olan TEMSA’yı konuşuyor. Aralarından teknoloji devlerinin de yer aldığı birçok dev şirketin yolcu taşımacılığındaki tercihi olan TEMSA, bu ülkede 1.000 rakamına koşuyor.

Bu ülkedeki tüm önemli ihtisas fuarlarına katılan global şirket, son olarak 6 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Amerika’nın St. Louis şehrinde düzenlenen UMA Fuarı’nda da gövde gösterisi yaptı. Bu fuarda, dış pazara yönelik araçlarını tanıtan TEMSA, bir de satış gerçekleştirdi. Bu arada TEMSA, önümüzdeki günlerde 1000’inci aracını da ABD’ye ihraç edecek.

UMA Fuarı’nda San Francisco merkezli bir firmaya da TS35 E ve TS45 araçların satışı yapıldı.

Fuarda araçların tanıtım etkinliğine TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Pazarlama ve Yurtdışı Satış Direktörü Kadri Özgüneş ve Amerika Bölge Satış Müdürü Deniz Çetin katıldı.

 

ABD pazarında hedeflere adım adım yaklaşılıyor

Fuarda TEMSA ürünlerine gösterilen yoğun ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Genel Müdür Dinçer Çelik, “ABD pazarına yönelik belirlediğimiz hedeflere adım adım yaklaşıyoruz.

2016 yılını yüzde 10 pazar payı ile kapattık.

Daha önce ifade ettiğimiz ABD yollarında hizmet veren 1000 TEMSA otobüs hedefimiz ise çok yakında gerçekleşecek.

Çok kısa süre içinde 1000’inci aracımızın üretimini gerçekleştirip bu ülkeye ihracatını yapacağız” şeklinde konuştu.

 

Silikon Vadisi’nde 100

TEMSA otobüs çalışıyor

TEMSA ürünlerinin dünyanın en önde gelen teknoloji şirketlerinin de tercihi olmasının, üretim kalitesinde geldikleri seviyeyi göstermesi açısından önemli olduğunu vurgulayan Genel Müdür Dinçer Çelik, “Şu anda Silikon Vadisi’nde 100 civarında TEMSA aracımız başarıyla hizmet veriyor. Bu sayı önümüzdeki süreçte artmaya devam edecek.

ABD pazarına yönelik ürünler geliştirmeye ve pazar payımızı büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."