• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Almanlar, TEMSA’nın Maraton’unu çok sevdi

29 Mart 2017
Almanlar, TEMSA’nın Maraton’unu çok sevdi

TEMSA, 800’ü aşkın otobüsüyle ‘zorlu’ Almanya pazarında adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, son olarak Berlin’de turizm taşımacılığında VIP hizmet veren Diamond Drive’a bir Maraton daha teslim etti. Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Önümüzdeki dönemde Almanya yollarında çok daha fazla sayıda Maraton göreceğiz” dedi.

OTOBÜSÜN global markası TEMSA, ‘üst segment’ otobüsteki ‘Amiral Gemisi’ Maraton ile, yurtdışı pazarda hedef büyüttü. Daha önce de ‘otobüsün üssü’ olarak kabul edilen Almanya’ya Maraton teslimatı yapan firma, ‘referans’ niteliğinde bir firmaya daha satış gerçekleştirdi. TEMSA, Berlin’de turizm taşımacılığı alanında VIP hizmet veren ve bölgenin öncü firmalarından olan Diamond Drive’a düzenlenen törenle Maraton otobüsü teslim etti.

TEMSA, bu teslimat ile iddialı olduğu Coach segmentinde kendini kanıtlamış ürünler olan HD ve MD’nin yanı sıra Maraton ile de 2017 yılında pazarda önemli bir oyuncu olacağını gösterdi. Berlin Teknik Müzesi’nde çok sayıda misafirin katılımıyla gerçekleşen teslimat töreninde konuşan TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Maraton’un Türkiye’de 8 ayda 100 adetlik satış rakamına ulaştığını söyledi.

Almanya’nın TEMSA için gelecek vadeden ve büyüme fırsatları sunan önemli bir pazar olduğunu kaydeden Dinçer Çelik, “Bu sebeple pazara yönelik motivasyonumuz da oldukça yüksek. Bu kapsamda Maraton araçlarımızın teslimatını, Avrupa pazarındaki payımızı büyütme yolunda önemli adımlardan biri olarak değerlendiriyoruz. Turizm taşımacılığında öncü bir kuruluş olan Diamond Drive firmasının süregelen işbirliğimiz çerçevesinde Maraton yatırımlarına devam etmesi, müşteri memnuniyetinin ve araç kalitemizin bir göstergesi olması sebebiyle bizleri mutlu etti. Maraton’un kısa sürede Almanya’daki taşımacıların en çok tercih ettiği araç olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde Almanya yollarında çok daha fazla sayıda Maraton göreceğiz. Yaptığımız son teslimatlarla birlikte Almanya’ya 800’ü aşkın otobüs satmanın gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Maraton’un Türkiye liginde Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir takımlarını taşıdığını hatırlatan Genel Müdür Dinçer Çelik, “Almanya’da da Bundesliga’da sponsorluk planlarımız var” dedi.

Diamond Drive firmasının sahibi Nurettin Çağman ise; TEMSA otobüsleri ile VIP transferde yeni bir dönem başlatacaklarını söyleyerek, Maraton’la birlikte Almanya’daki diğer taşımacıların da kısa sürede TEMSA’nın üretim ve araç kalitesinin farkına varacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."