• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Alman otobüsçü TEMSA Maraton’a hayran kaldı

4 Temmuz 2016
Alman otobüsçü TEMSA Maraton’a hayran kaldı

Yurtiçindeki muhteşem lansmanların ardından piyasaya sürülen TEMSA Maraton, şimdi ise global arenada boy gösteriyor. Almanya otoritelerinin karşısına çıkan Maraton, tam not aldı

GLOBAL otobüs üreticimiz, şimdi de üst segmentteki ‘Amiral Gemisi’ Yeni Maraton ile global arenada büyük işlere imzasını atmaya hazırlanıyor. Yeni Maraton, yurtdışı gezileri kapsamında Alman sektör basını ve otoritelerinin karşısına çıktı. Maraton’nun yanı sıra yeni HD ve MD9 araçları ile test sürüşü aktivitelerinin de yapıldığı etkinliklerin ev sahipliğini Temsa Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer ve Temsa Almanya Genel Müdürü Umut Kamay yaptı.

Bu arada tanıtım aktivitelerinde yılın son çeyreğinde teslim edilmek üzere Maraton araç siparişleri de alındı.

 

Almanya yapılanması tamam

Acar Kocaer, Temsa’nın zorlu bir yeniden yapılanma sürecini tamamladığını, yavaş ancak emin adımlar ve pazarda kalıcı olmanın gerekleri ile büyümeye devam ettiğini belirterek, Temsa’nın Almanya gibi ‘key market’ konumundaki bir pazarda tercih edilen bir marka olmasının önemini vurguladı.

Temsa müşterileri ile her fırsatta biraraya gelip, ihtiyaçların belirlendiğini de vurgulayan Acar Kocaer, hizmet kalitesinin sürekli en üst düzeyde tutulmaya çalışıldığını belirtti.

temsa almanya

İhtiyaçlara cevap veriyoruz

Temsa  Almanya Genel Müdürü Umut Kamay da ‘Pazarın ihtiyacı, müşterilerimizin de ihtiyaçlarını belirlemekte.

Temsa olarak değişen pazar şartlarını yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap vermeye çalışıyoruz. Pazarda kalıcı olmak için hedefimiz, Temsa’ya olan haklı güvenin sürekliliğini sağlamak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti.’ dedi.

Sektör basınının da yoğun ilgi gösterdiği tanıtımlarda SHD ürün Maraton ön plandaydı.

Araç, konfor, kalite ve teknoloji olarak Temsa’nın üretimde geldiği üst seviye olarak nitelendirilirken, yenilenen HD aracı da büyük beğeni aldı.

Yapılan test sürüşlerinde Maraton, kalite, yüksek konfor ve yüksek güvenlik seviyesi ile tam not aldı. Yeni HD aracı da ‘kendini kanıtlamış, sorunsuz ve pazarın isteklerine göre yenilenmiş eksiksiz bir ürün’ olarak değerlendirildi. Pazar için ‘niş ürün’ olan MD9’un ise, geliştirilmiş güvenlik standartları ile pazardaki satışlarını arttırarak yerini daha da sağlamlaştıracağı ifade edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."