• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Allison, Busworld Fuarı’nda tam otomatik şanzımanlarını sergiledi

30 Nisan 2018
Allison, Busworld Fuarı’nda tam otomatik şanzımanlarını sergiledi

Allison Transmission, İzmir’de düzenlenen Busworld Türkiye 2018 Fuarı’nda otobüsler için yakıt tasarrufu sunmak üzere tasarlanan tam otomatik xFE şanzıman modellerini tanıttı.

ŞANZIMAN üretiminin global oyuncularından Allison Transmission,      İzmir’de düzenlenen global ölçekli Busworld Turkey 2018 Fuarı’na da son teknoloji şanzımanlarını ve çözümlerini tanıttığı iddialı bir stantla katıldı.

Allison Transmission, yakıt tasarrufu ile öne çıkan tam otomatik xFE şanzımanı ile fuarda büyük ilgi topladı. Ürünler hakkında bilgi veren Allisons yetkilileri, şunları söyledi: Allison tam otomatik şanzımanlar, sürücüler için artırılmış performans, yolcular için sarsıntısız, konforlu ulaşım ve filolar için daha az bakım maliyetleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunuyor.

Bu avantajlara ek olarak Allison xFE modelleri (T 3270 R xFE), otobüslerde yüzde 7’ye varan ekstra yakıt ekonomisi sağlıyor. Biz bu ürünümüzün yanı sıra, mükemmel bir performans ve verimlilik dengesi sunan yakıt tasarrufu teknolojisi FuelSense 2.0 ile ilgili de ziyaretçilerimize bilgi verdik.

Bu arada, standımızda fuar boyunca T 1000™, T2100™ ve T2200™ tam otomatik şanzıman modellerimizi de teşhir ettik. Aynı zamanda Anadolu ISUZU da, yeni Novo Citi Life modelini Allison Torqmatic® T2100 tam otomatik şanzıman donanımı ile fuarda sergiledi. Allison olarak bundan büyük gurur duyduk… Fuarda ziyaretçilerin stantlarına göstermiş oldukları ilgiden de çok memnun kaldıklarını dile getiren Allison yetkilileri, bundan sonraki bütün önemli ihtisas fuarlarında da yerlerini alacaklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN