• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ALİ OSMAN ULUSOY ŞİRKETLER GRUBU 6 ADET TOURİSMO ALDI

28 Haziran 2017
ALİ OSMAN ULUSOY ŞİRKETLER GRUBU 6 ADET TOURİSMO ALDI

KARADENİZ YOLCUSUNA 2+1 KONFORU

‘Geçmişten Gelen Güven’le yolcusuna kaliteli ve konforlu hizmet veren Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu, 6 adet Mercedes-Benz 2+1 Tourismo 16 yatırımı yaptı…

OTOBÜSÜN lideri Mercedes-Benz Türk’ün sezon öncesi teslimat fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Dev şirket, son olarak Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu’na; Hassoy Motorlu Vasıtalar aracılığıyla 6 adet 2+1 Tourismo 16 teslimatı gerçekletirdi.

Karadeniz yolcusuna “Geçmişten Gelen Güvenle” sloganıyla kaliteli, konforlu ve güvenli hizmet vermeyi ilke edinen Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu, son dönemlerde yaptığı otobüs yatırımlarıyla en genç araç parkına sahip olan şirketler arasında… Otobüs yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, beklentileri yüksek bir sezona girdiklerini belirterek; “Köklü bir geçmişe sahip olan şirketimiz, bu sezonda da yolcusunu en iyi şekilde ağırlamak adına tüm hazırlıklarını tamamladı.

Son olarak filomuza kattığımız 6 adet 2+1 Tourismo ile daha güçlü konuma geldik. Tüm sektörümüze bol kazançlı, bereketli, kazasız, belasız bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Hülya Ulusoy, 6 adet Tourismo’nun Trabzon-İstanbul, Giresun-Ankara ve Samsun-Ankara hatlarında hizmet vereceğini de ifade etti.

Teslimata Mercedes Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Kamu Satış Kısım Müdürü Yusuf Adıgüzel, Otobüs Filo Satış Danışmanı Cengiz Özyurt, Hassoy Motorlu Vasıtalar Otobüs Satış Danışmanı Cenk Soydan ve 2.el Satış Danışmanı Selçuk Köse katıldı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."