• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX

5 Ekim 2016
AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX

ESKİŞEHİR merkezli AGİÇ Ulaştırma Hizmetleri, Temsa yetkili servisi Durmaz Otomotiv aracılığıyla aldığı 14 Prestij SX ile filosunu güçlendirdi. Araçların teslimatında konuşan AGİÇ Turizm Genel Müdürü Yusuf Agiç, filolarında toplamda 31 adet araç bulunduğunu belirterek, “Bu araçların 11 adeti büyük otobüs olmak üzere diğerleri 20 adet 27 kişilik midibüsten oluşuyor.

Faik Agiç tarafından kurulan firmanın sektördeki yolculuğunu bugün oğlu İbrahim Agiç yürütüyor. Ailenin yine ilaç sektöründe ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteriyor” dedi.

Prestij tercihlerinde en önemli etkenin araçların düşük yakıt tüketimi olduğunu belirten Yusuf Agiç, “Daha önce yine Prestij araç kullandık. İşletme sürecindeki verimliliği görünce tercihimizden şaşmadık. Tespitlerimize göre Prestij’in araçların yakıt tüketimindeki sağladığı avantajın aylık 1700 TL civarında olduğunu gördük. Bu da bir şoför maaşı yapıyor. 10 araç olduğunda yılda kazancınız daha da artıyor” diye konuştu.

Filolarında eski büyük otobüsleri de Safir araçlarla değiştirmek istediklerini ifade eden Agiç, “Safir yatırımını bu yıl bitmeden de yapabiliriz” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Eskişehir’in en köklü taşımacılık şirketlerinden Agiç Ulaştırma Hizmetleri’ne Prestij teslimatı yapmaktan memnun olduklarını belirterek, “Yeni araçlarımız şirkete hayırlı olsun ve bol kazanç getirsin. Agiç Ulaştırma Hizmetleri ile işbirliğimiz önümüzdeki dönemde artarak devam edecek. Yetkili servisimiz Durmaz Otomotiv’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Teslimata AGİÇ Turizm Genel Müdürü Yusuf Agiç, Nadir Toma, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ve Eskişehir yetkili servisi Durmaz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Durmaz katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."